1. 1.
  saçma sapan, boş kovan yazıları ile, köşe yazarlığını ve gazeteciliği, bazı hemcinslerinin olduğu gibi kadınlık meziyetleri ile elde ettiği kanısını uyandıran, tutarlı bir duruşu, belirgin bir söylemi olmayan yazar hatun kişisi.
  sabah gazetesi köşebentlerinden emre aköz ile evlidir.
  çok sevdiği kocası ile mutlu olması dilenir.
  ... sauron
 2. 2.
  radikal gazetesi köşe yazarlarından, ne dediğini bilen, köşesinde insanları karalamayan,anlayana gerekli mesajı uygun bir yazımla anlatan okunulası yazar. anlamak için okumak lazım, önyargıyla yaklaşmamak lazım.
  hafif magazinsel hafif siyaset karışımım lezziz yazar.
  ... zerun
 3. 3.
  (bkz: gazetede okurken zaman kaybetmek)
  -1 ... mustaine
 4. 4.
  kafamızı artık futbol gundeminden cıkarıp aktüel konulara donmenin vakti gelmisken yazarın iki yazısın takdim etmek istiyorum:

  Laik yaşam tarzına harfiyen uyuyor muyuz?
  http://www.radikal.com.tr...;Date=26.06.2008&PAGE=

  Bardakoğlu nun flört muammasıyla Sex and the City arasında sıkışmak

  http://www.radikal.com.tr...;Date=26.06.2008&PAGE=
  1 -1 ... bilgehan
 5. 5.
  kendi grubuna ayar veren kalem..

  eglenceli yazıları ile okumaya devam;

  http://www.radikal.com.tr...;Date=07.07.2008&PAGE=
  1 ... bilgehan
 6. 6.
  ogün samast hakkında harika yazısı ile yine ilgi ile okunmustur.

  --spoiler--
  Öyle güzel doyuruluyor, rahat ettiriliyor, şımartılıyorlar ki içeride, o kadar koç/aslan/kaplanlanıyorlar ki, zerre tereddütleri kalmıyor. Sayısız öğün proteinin yanında günde iki sefer de özgüven serumuna mı bağlanıyorlar?
  Katilleri semirten bu düzen insanda ağır tiksinti uyandırıyor. Ve artık çocuk olmadığına göre, Ogün Samast tan da doya doya tiksinebiliriz.
  --spoiler--

  http://www.radikal.com.tr...D=887439&Yazar=NUR%20
  2 ... bilgehan
 7. 7.
  bugün de özden örnek ve eşine giydirmiş yazar,

  durduramıyoruz !

  http://www.radikal.com.tr...D=888658&Yazar=NUR%20
  1 ... bilgehan
 8. 8.
  (bkz: nur çintay aköz)
  ... imhotep
 9. 9.
  memecan ciftinin olay aksam yemegi uzerine bab-i alinin ayara doymayan kalemi yine kasindi bu sefer nasibini cintay dan aldi.nursuna memecan in basmuzakereci olacagina dair yayilan haberlerden sonra a.hakan coskun bunu tiye alan yazilarla karsi cikti ve olaylar gelisir,

  fazlaca sterilze edilmis toplum yapisi ile yazilsada hatta hincal uluc kaleminden ciksa tarafimca lanetlenecek nitelikte olsa da,a.hakan in sahsina yonelik oldugundan ve o yemeklere katilamadigi icin hasetinden catladigindan hala muhafazakar guruhdan aforoz edilmesinin ic ezikligi ve kimlik bunalimlariyla sarsilan bunyesinin yasadigi aidiyet krizi cintayin yazisini buyuk bir keyifle okutmustur.

  http://www.radikal.com.tr...D=908551&Yazar=NUR%20

  ardindan a.hakan dan,

  http://hurarsiv.hurriyet....=10374232&yazarid=131

  bu yazi geldi.ahmet hakana sag cenah ya da liberal-demokrat aydinlardan yedigi tonlarca ayara ragmen eksisozluk ve gazete yorumlarindan yogun destek gelmis,bunun sebebini anlamak guc degil.nur-emre akoz ailesinin basbakan kontenjani, asiri ak parti karsitligi ve hazimsizlik

  ozetle eline saglik nur cintay.feci sekilde haz aldim yazindan!!!
  3 -6 ... bilgehan
 10. 10.
  bu kadının ve pek değerli kocasının başbakanla bir dost ortamında beraber olmuş olmaları beni rahatsız etmiyor.. çünkü gözümde, yalvaç ural ne kadar gazeticiyse bu ikisi de o kadar gazeteci, milliyet kardeş ne kadar gazeteyse ikisinin yazdıkları gazeteler de o kadar gazete..

  eğer bu bitirim ikiliyi gazeteciden saysaydım, özgür basından girer, etik değerlerden çıkar, bu rezil mesafesizliğin beni ne kadar rahatsız ettiğinden dem vururdum..

  ama bu bayana sorsanız, kendisinin titrinin gazeteci olduğunu söyleycektir.. bir kelimelik, gastronomiyle bu kadar alakasız bir cümleye bile italyan yemek isimleri sıkıştıracaktır yine herhalde bir şekilde ayrıca..

  ha o zaman sormak lazım gelir.. sana sorsan sen gazetecisin.. basının özgür ve tarafsız olması gerektiğini biliyorsun.. belli odaklara belli mesafelerde durman gerektiğini biliyorsun, bunu öğrettiler sana (gerçi hangi okulu bitirdiğini bilmiyorum, araştıracak kadar da ilgilenmiyorum)..

  peki, en başarılı siyasi yorumlarını bir tavuk ailesini çizerken aktaran bir karikatüristin evinde, başbakanın dizinin dibinde ne yapıyorsun o zaman pokemon suretli kocanla?
  1 -2 ... rapper ninja