1. 1.
    ankara tepe prime şubesine henüz açılmış olup keşke açılmasaymış dedirten, büyük fiyasko olan mekan. menü fiyatı 25 tl olup, öğle yemeği saatlerinde ekonomik menüler sunan diğer tepe prime lokantalarına göre çoook daha pahalı olduğu gibi, doyurucu da değil. 25 lira verdiğimiz şey de, sikko pizzamsı bir şey, bir içecek ve bir top dondurma. durum böyleyken, öğle menüsü dışındaki şeylere bakalım dedik, bir porsiyon makarna 22 tl. servis+hesap ödeme süresi ise yaklaşık 1.5 saat, dalga geçmiyorum. bu gidişle tepede nah iş yaparsınız gencolar! bir daha asla.
    1 ... beat
  2. 2.
    podyum parkta bulunan mekan bence podyumun en güzel mekanı servis elamanları muhteşem derecede ilgili.
    1 ... dadydadycool
  3. 3.
    sahtekarlık sezdiğim mekan.

kahve ve çay içtik. hesabı istediğimizde fişte bir problem var kasaya gelip öder misiniz dedi garson bey, olur dedik. kasaya gittik hafif sarı saçlı artist bir eleman "fiş vermeden" hesabı tek tek topladı. hesabı ekranda gösteriyor o sırada. çok pahalı olunca ne yediğimizi içtiğimizi otomatik aklımızda tutmuşuz. arkadaşlar farketti durumu.

küçük fincan çay içmelerine rağmen (4.5 tl) yerine 7.5 yazılmış ekstradan (yanlışlık) yapmışlar. hemen ekrandan 1-2 dokunuşla miktarı ve fiyatı düzeltti. ne kadar güzel sistem yanlışlıkla 2-3 çay ekstradan da eklenir ha ekle sil mis. üstüne 18.50 TL tutan hesabı 20 TL ile ödeyen arkadaşın para üstünü vermeyip tip tip bakan(bahşiş lan bu edasıyla) bir elemandan söz ediyorum.

hemen "50 kuruşun lafını mı yapıyorsun" moduna giren aptal tiplere cevap olarak o insanlar 50 kuruşu almak için kılıktan kılığa giriyor el kol oyunlarıyla senin "50 kuruşu mu isteyeceksin, haha ne kadar ayıp" düşüncelerin kafanda yankı yapmasını kullanıyor insanlar zaten. "10 kuruşun 50 kuruşun lafı mı olur ayıp" zihniyetiyle her gün binlerce kişiyi kakalıyorlar ama bazı insanlar da 50 kuruş üstü kalsın yaptım diye havalanıyor çakma zengin modlarına giriyor. bilmiyor ki parası "ayıp" ayağına 1 lira 5 lirana çöküyor sana kalıyor "ego".

eğer fiş kesilse ve hesap masaya gelse o zaman fiyatları görür ne ödediğimiz net bilirdik ama fiş bozuk ayağına sanki ayak üstü hemen kitle gönder moduna geçmiş gibiydi. ülkede herkes birbirini s2 me yarışında. akıllı olan nakit kullanmaz.
    ... korili tavuk