1. 11.
  gece yarısı saat başı haber verip klasik müzik yayınının içine eden radyodur. haberler 15 dakika sürmekle kalmaz, her seferinde banttan aynı haberi dinleterek insana gına getirirler.***
  -1 ... berin
 2. 12.
  ana haber bültenini kaçıran insanların haberleri ögrenmek için dinlemesi gereken radyo kanalıdır. haber olmadıgı zamanlarda genellikle klasik müzik vardır ki müzik dinletisi yanında bilgiye de sahip olursunuz.
  ... toliveistodie
 3. 13.
  uyumadan önce hafif sesi açılarak, klasik müzikle uyuma şerefine erişilir. yeter ki, günü tutturulsun. aksi taktirde, cazla uyumaya çalışmak başarısızlıkla sonuçlanır.
  1 ... sanzelize canavari
 4. 14.
  düzce'den de dinlenebilmesini istediğim, kaliteli radyo kanalı. ayrıca :

  (bkz: bbc türkçe)
  ... darkness nights
 5. 15.
  28 mart 2010 galatasaray fenerbahçe maçında fenerbahçe'nin ilk golünden sonra oley oley oley diye marş çalmışlardır. her ne kadar oley.com'un reklamı da olsa, oldukça rahatsız edici ve itici geldi.
  2 ... tarumar
 6. 16.
  an itibariyle telefondan maç anlatan radyodur. tuş sesi gelmiştir efendim.
  1 ... the answer
 7. 17.
  nefes egzersizleri yapmamış spikerlerin olduğu radyodur. adam nefessizlikten ölüyodu lan sesi gitti geldi. *
  ... the answer
 8. 18.
  saat 20:26 da yayındaki aksaklığın stadyum şartlarından kaynaklandığını açıklayan radyodur. harbi fena cızırtı yapıyor he.
  ... the answer
 9. 19.
  gün itibariyle 16:00 da twitter fenomeni olan cerilevisin katılacak olduğu radyodur. bedük de varmış. dinleyelim bakalım neler olacak.
  ... anjelika
 10. 20.
  yayın formatı güzel, netten yayını kötü radyodur. teknik birime selamlar.
  1 ... system error