bugün

her defada hafıza dolu uyarısı verirse hafıza kartını çıkarıp tekrar takın. sorun çözülüyor böylece.
kamera kızağı açık olduğu halde arka kamerası çalışmadığı zamanlar hafıza kartını çıkarıp tekrar takın. sorun çözülüyor böylece.
zamanında samsung u700 ile bunun arasında kalıp u700ü seçmiştim. 1 yıl sonra çöpe giden 550 liraya yakın parama mı yanayım telefonsuz kaldığıma mı yanayım bilemedim. ha şimdi de nokiayı seçmem o ayrı.
Opera mini 7 sürümünde kasan telefon.
zamanında bilgisayar gibi telefon dyip almak istediğim o zaman bana olağanüstü gelen bir telefondu.şimdi ise anca takoz statüsünde.
şimdi takoz bir telefondur.
sabahtan beri 3 kez donmuş siktiğimin telefonu. bıktım amk kapatıp açmaktan.
güneşli ortamda çok kaliteli resimler çeken telefon.
Bir zamanlar o pırıl pırıl, capcanlı ekranı ve sol yanındaki fotoğraf çekme tuşuyla cezbeden, sonra yavaşlığından dolayı kahreden telefon. bu telefondan sonra kimseciklerin bilmediği nokia n82 namındaki enfes cihaza geçiş yapmak tarifsiz bir keyifti.
dün gece yatmadan önce model telefonumu yastığın altına koydum. sabah kalktığımda telefonun koltuğun altına düşmüş ve sakışıp camı kırılmış ve ekranda yaprak şeklinde karartı olduğunu gördüm. çok pişmanım amk. ilk kez böyle birşey yaşıyom.
komünistler kullanmamalıdır.

1100 kullanırsa ancak komünist olur adam.
siktiğimun telefon 2. el olsa dahi sıkıntım nedeniyle zaten zar zor alabilmiştim. bide ekranı am gibi oldu amınakoyam böyle şeyin.
gavur amı gibi habire sorunlar çıkaran telefon. dün gece kendi kendine imleç hareket etmeye başladı, kendi kendine menülere girmeye başladı. orosbuçocuğu nokia illa sorunlu telefon üretir, bir üst versiyon çıkarıp makyajlar hep.
3g hızı sadece 384 kbps olan telefon. yazılımla yükseltilebiliniyor mu merak etmekteyim.
3310 un gelişmiş versiyonudur. sağlamlık ve takozluk bakımından.
Sürekli istediğim halde bir türlü alamadigim telefon.
zamanla kapanıp açılmaya başlayan, hafıza dolu uyarısı veren telefon. emekliye ayırdık kendilerini. olur da lazım olursa diye yatıyor bakalım.
görsel
aldığıma belki de en çok sevindiğim telefon modeli. özelliklerini hiç bilmeden, hiç araştırmadan aldığım ve cihazı tamamen kendim keşfettiğimin etkisi de büyüktür tabii. şimdilerde telefon almadan 1000 tane inceleme okuyoruz, video izliyoruz. cihaz elimize geldiğinde aylardır telefonu halihazırda kullanıyormuşuz gibi hissettiğimizden hiçbir heyecanı olmuyor tabii.

neler hissetmiştim neler. oha ne kadar yüksek sesli müzik çalıyordu bu cihaz. oha oha mp4 video açıyordu, bundan öteye gidebilir miydi telefon teknolojisi? kamerası ne güzel kapağı kaydırınca açılıyordu. 3.2 megapiksel kamerası vardı yuh! ne kadar güzel çekiyordu fotoğrafları. koccaman ekranı vardı, çok büyüktü. tam film izlemelik ekrandı. java telefonlardan üstündü, symbian yüklüydü. oha oha lan bak fotoğraflara zoom bile yapabiliyordu.

ahh, ah... duygulandım lan...
2008'de Aldığım ve hala kullanmış olduğum telefondur. Özelliklerini saymama gerek yok. Çok kullanışlı ve pratik olması bir yana S60v3un en Sağlam Telefonu diyebilirim.
yazı yazarken tuşları tıkır pıtır ses çıkarır.
O arkasındaki kuşak gibi şeyiyle insanı iğrendiren ama bir telefonun yaşatabileceği oyun keyfini bana yaşattırmış telefon.

Turkcell süper lig oyunu oynardım bunda.
bir yıl sonra yeniden tamam tuşunun düğmesi çıkıp kaybolunca komple değişimi 13 liraya patlamış telefon.
Kaya gibi telefondur azizim. Duvara vur vur kırılmaz duvar çatlar ona bir şey olmaz. Tecrübe ile sabittir.
Ayrıca 2009 yılının popüler telefonu idi.
zamanının iyi telefonu. temizlesin diye antalya 100. yıl'da bir telefoncuya vermiştim. 4 gün bekletti, sonra beynini sökmüştü telefonun. tabi sonra dükkanının camını penceresini indirince yenisini vermişti.
güncel Önemli Başlıklar