bugün

kimileri Instructions Not Included kimileriyse çocuk büyütme rehberi diyecektir adına; aldırmayın.

hayatımda izlediğim en iyi filmlerden. aslında çok şey yazasım var da izlemek için 2 saatini ayırsan yeter.

bak boş 2 saatin varsa, hayatının en güzel günlerinden birini de yaşamıyorsan, aşırı mutlu, aşırı neşeli değilsen yani, allahın adını veriyorum bak; otur izle.

imdb puanı kaç, ekşide ne yazmışlar, dur la bi sitedeki yorumlara bakayım demeden; otur izle.

gerçekten, çok çok çok özel filmlerden biri.
anca bitirdiğim 2 saatlik iyi bir film. belki hep kız çocuğu sahibi olmak istememden etkilendim, ne bileyim işte duygulandırdı biraz.
ama keşke final sahnesi 10-15 saniye kadar daha uzun olsaydı. orası kısa olmuş ama hikaye işleyiş bakımından perfect. akşam vakti boş olan kaçırmasın derim ve ben o kızı yerim.

görsel
ısırırım o tontiş yanaklarını yaa.
şimdiye kadar iki tane uyarlamasını seyrettim ama orijinalini çok daha başkaydı. hem eğlenceli hem dramatik, özellikle de finali.

görsel
yakın zamanda sen benim her şeyimsini izleyince hata ettiğimi, orjinali olan bu filme haksızlık ettiğimi anladığım şahane meksika filmi. aslında her ikisi de güzel, oyunculuklar başarılı, duygu yoğunluğu açısından benzer, fakat başka bir ülke filminden araklanan filmlere pek sıcak bakmıyorum.