kemik dergisinde, ekim 2006 tarihi itibariyle çizmeye başlayan, cüneyt arkın çeneli yazar. gelecek vaat etmektedir. dergiye gelmesi ile, dergideki en genç çizer ünvanını, ender yıldızhan'ın elinden almıştır.
ender yıldızhan'ın varlığını pek göremediğimiz bu aralar, kemik dergisine yeni katılmış olan, cüneyt arkın face'ine sahip yepisyeni bir kemik çizeri."avey avey" efektiyle ünlüdür..
hardcore pikacu kutucugunu bize kazandırmıs buyuk gelecek vaat eden kemik elemanı.
kemik dergisinin kapanmasından sonra çizime bir süre ara veren , şuan 64 sayfa dergisinde çizen anadolu'nun güzel çizerlerinden.
(bkz: mozaik pasta)
Yazar çizer.komik adam.
Güzel adam güzel.mutfak kendisini seksi gösteriyor.
Bazı esprileri çok başarılıyken bazı esprileri öfff yapma bunu dedirtiyor. Hikayeleriyse genelde güzel oluyor. işinde istikrarı yok gibi ama mutfakta çok istikrarlı kendisi.* gülerek takip ediyoruz.

Bildiğin yakışıklı bu arada bu beyefendi. Bunu söylemeden bu giriyi noktalamak ayıp olur. Elleri de çok güzel falan. Aynen heheh.
Dünyanın en tatlı insanı seviyoruz seni nisan hakan.
Son zamanlarda Sempatiklikte daha bir çığır açmış olan çizer. Seviyoruz.
hedef kitlesi gelinlik çağdaki kızlardır. instagramda takip ediyorum ama sevmiyorum.
ne kıskanması
Ne alakası var yeaa
instagram ı kullanırken güldüren ama baya boş boş güldüren çizer. mizahı pamuk dokulu bi adam.
eşi çok güzeldir.
instagram sayfasını severek takip ettiğim karikatürist. topşik mopşik diye kitabı falan var, hiçbirini almadım. fotonuzu atınca karikatürize ediyor bazen instagram hikayelerinde görebilirsiniz, bakması eğlenceli.
Kendisi herhangi biri tarafından bu kadar sevilmediğini görse gülerdi eminim dediğim karikatürist. Bir insan bunu niye sevmez ki?
Çok tatlı adam. Ve evet kek pasta falan kırbaçlıyor ve çok komik. Instagram paylaşımları da keza öyle.

https://www.instagram.com...l01R/?igshid=s8acqel8kbl0

Şuna gülerken nefes almayı unutmuştum mesela.
Instagramı onu takip etmek için açık tutuyordum. Gayet yeterli mizah ve samimiyet seviyesine sahip bir kişi. Kapattık tabi instagramı neler yapıyor şimdi allah bilir...
görsel
görsel
çok tatlı bir bal böcürtüne sahip influencer, karikatürist.
karisida kendide antipatik, cocuguda sadece çocuk oldugu icin sevimli kerata. takibe degmez bir cift ama en azindan bur cocugu iyi yetistirme cabalari takdir edilebilir. 8. cocugumuz oluyor bakin gorun temali degiller en azindan.