1. 1.
    youtube'da tatlı mı tatlı, sevimli mi sevimli videolarıyla game of thrones ve onun tarihi hakında ciddi anlatımlar yapan youtuber. kendisinin şöyle bir fotoğrafı var ki, efsanedir. *
    nilüfer baş
    3 ... markasiz
  2. 2.
    cok tatli bir youtuber. ilgi alanim olsun olmasin tum videolarini izliyorum. cok hoş.
    1 -1 ... dusunen palyaco
  3. 3.
    harry potter hayranlarına " potterhead" başlığı altında naçizane bilgiler veren entelektüel youtuber. izlediği filmleri/ okuduğu kitapları her ay sektirmeden paylaşıyor ve tavsiye ediyor. takip edilmeye değer. sayesinde penny dreadful'u keşfettim. bir de korku oyunlarını.
    2 ... gunesiuyandiralim
  4. 4.
    En sevdigim youtuberlardan. Tanisip iki harry potter konusmak isterdim.
    2 ... louisa clark
  5. 5.
    Dizi,kitap, film yorumlariyla en cok begenimi kazanmis tatli mi tatli bir youtuber. En son game of thrones sezon 7 bölüm 2 nin yorumlamasini yapmis. Izlemek isteyenler varsa kanalina bakabilirler. Severek takip ediyorum.

https://youtu.be/HjZDyktYHm8
    2 ... louisa clark
  6. 6.
    En sevdiğim youtuberlardan birisi sesi mimikleri anlatış şekli o kadar güzel ki.
    Her videosunda da bunları uyguluyor.
    Öyle challenge diss şarkısı gibi dandik işlere girmek yerine Game of thrones anlatan film ve roman önerileri yapan koca yürekli kız.
    Hiç değişmemeli ve video çekmeye devam etmeli.
    Youtube un onun kadar kaliteli insanlara iğtiyacı var.
    Biliyorsunuz youtube trendlere girmeye çalışıp anlamsız videolar çeken insanlarla doldu taştı.
    Bu kız videolarına reklam koymayıp prim kasmayıp popiler oldu.
    Kesinlikle onun video çekmeye devam etmesini istiyorum.
    Kendisini çok seviyorum.
    Samimi ve başarılı bir youtuber.
    1 ... nilakkaya1
  7. 7.
    Uludağ kim ki dedirten youtuberdır.
    7 krallığın tarihini anlattığı videolarını birkaç defa izlemişliğim vardır.youtubeda birkaç bölüm izleyip yorum videosu çekenler gibi boş işler yapmayıp kitapları okuyup kitaplardan çıkarımlar yapması da gerçekten güzel bir detay.

Harry Potter gibi harika bir seriyi de boş geçmemesi sevindirmiş olup benim gibi harry Potter sevenleri de kanala çekmiştir ama tabi izleyici kitlesinin yaşını biraz düşürme ihtimali de var bu durumun.harry Potter serisi her ne kadar güzel bir seri olsa da başlangıçta çocuk kitabı olarak başlanması bu sorunu oluşturmaktadır ama videoları güzeldir öyle çocuk seviyesine inelim de videoyu çocuklar da izlesin denilmemiştir bu konuda takdir ettim.

Son olarak şu boş youtube ortamında takip edilesi güzel ve kaliteli nadir kanallardan birine sahip olan nilüfer'i destekleyip bu entryi de buraya bırakırım.
    5 -1 ... skdrmanik
  8. 8.
    Harry potter hakkında da güzel anlatımları ve paylaşımları olan bir youtuber.
    1 ... yagmurun rengi