bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  nikon d80 oncesi baslangic seviyesindeki en iyi makinadir. d80 geldi 70s bozuldu lakin.
  -1 ... karga
 2. 2.
  fotoğraf çekerken perdelerden gelen o mekanik sese mest olunabilecek makine.
  ... fargen
 3. 3.
  nikon nikkor af s 18 70mm f3 5 4 5g if ed objektifi ile set olarakta satılan, nikonun türkiye pazarında en çok satılan modellerinden. beklentilerini büyük ölçekte karşılıyor. tutum ve çekim rahatlığının yanında, deklanşörün ön kısmındaki çevrilen diyafram ayarı ve arka kısmındaki enstantane ayarı ile pozlamanızı rahatlıkla yapmanızı sağlıyor. üst kısmındaki ek bilgi göstergesi, vizörden bakmadan ayalarlarınızı kontrol etmenizde faydalı. lcd koruma plastiği, diğer makinalardaki sert mod değiştirme döndürgecine karşılık yumuşak kontolü ile artılarını arttırıyor. özellikle sony alpha 100 deki sert mod değişiminden sonra. fakat biraz ağır. özellikle canon 350d gibi hasmı ile karşılaştırıldığında. tabi lens'in de etkisi büyük. kolay menüsü ve yazılımı ile rahatlıkla kendisini çözümletiyor. profesyonel kullanım için ideal bir makina. tabi ki neyse parası veririz, d200 alırız demiyorsanız. * $u an set olarak fiyatı yalçınlarda, 1600 ytl. tabi sirkecide hayyamda, body'yi 750 dolara bulabilirsiniz. lens tercihiniz size kalmı$.
  ... okuzcuk
 4. 4.
  750 dolara daha yüksek çözünürlüklü bir makina abilirsin nikon fiyat olarak biraz tuzludur ama yinede tercih senin.
  -1 ... derzulya
 5. 5.
  2006 dan bu yana halen kullandigim, 6,1 mpixelin koskoca sensore az gelip uzerinde at kosturmasindan mutevellit cok hos kareler aldigim makinem. satip nikon d90 a terfi edilmesi de artik şart olmustur.
  ... ucamayanpilot
 6. 6.
  harika bir nikon modeli. ele oturan ağır kasası ve kullanım kolaylığı ile halen birçok ileri amatörün kullandığı makinedir.
  -1 ... ozz le grand
 7. 7.
  Sene 2014' te kullandığım makinaydı. En güzel avantajı gövdesi günümüzün giriş seviye makinalarına göre büyük olmasıydı. d70s' i Acemilik döneminde kullanmış olup çıkan fotoğrafların azıcık photoshop müdahalesiyle dünyasını değişebiliyordum
  ... byut