bugün

Bizim zamanımızda acundan bile ünlüydü. Sürekli yarışma izlenirdi o da katılır bize güven verirdi.
bir dönemim en tanınan noter başkatibiydi sanırım.

bu adam direkt yaş ayracıdır. nihat beyanı bilen birinin çok genç olması zor.
Popstar elemelerinde 2013 yılında hala zarfı getiren noter yetkilisidir.

Sanki Ptt şubesinden postacı getiriyor sms son uçlarını.
medyatik noter başkatibi.

"alet olmak istemiyorum" dese de malesef alet olmuştur.

türk televizyonculuk tarihine geçmesi gereken bir rezalet yaşandı dün gece tnt kanalında kurulan hayat'ın şifreler'i adlı tiyatro çadırında.

22:30 dan itibaren az sonra çanta açılacak denilerek reklam üzerine reklam yayınlanan programın başlaması üzerinden saatler geçti. saat 00:20 sularına geldi. bu esnada tam 5 dakika süreyle şifreli çanta gerilim artırıcı bir müzik eşliğinde (eskinden trt de yayın gidince neşefli maşrafa gibi) gösterildi. akbinden yaşananlara değinmiyorum. tam manasıyla şaklabanlık idi.
helal olsundur.
bu geceki programda kendisinin önünde yapılan uygulamada oyuna alet olmamıştır.
kendisini yürekten tebrik ediyorum.
(bkz: enis talas)
şu anda ömer çelakıl - hayatın şifreleri programındaki noter.
kendisine 1 hafta saklaması için bir çanta verilmiş, onu getirdi.
yarışma programlarında bir usulsüzlük olmadığını ispatlamak için söylenen söz. bu söz söylendikten sonra bir adam elinde bir zarfla gelip zarfı programın sunucusuna verir ve başını ''tamamdır bu iş'' dercesine sallar.
(bkz: ayan beyan) * *
istanbulun 24. noterinde görevli olan ya da bir bakıma yarışma programlarından sorumlu kişi
starda hop terelelli tek soruda 250 diye bi program vardı, onun da noteriydi,bir dönem paranın .mına koyduğunu düşündüğüm insan.
güncel Önemli Başlıklar