bugün

kendi sildirdiyse sorun yok da eğer moderasyonun parmağı ile silinmişse, adiliktir.

ulan karı yada adam, taşkalasına yazıyordu, kendi çapında eğleniyordu. beğenmeyen okumayaydı arkadaş, her seferinde diyorum donuz butonu diye. eğer bu yazar modlar tarafından silindiyse dediğim gibi adiliktir.
ha bi hata etmişse bilmem ama eğer moderasyon sildiyse sıkıntı var bi yerlerde.

kendi kendine yazıyor, küfür yiyor, yazıyor küfür yiyor. yahu kimin ne yazdığı kimi ne ilgilendirir. bir kere bakmadım ne yazdığına, ne yazmış lan bişeler yazayım da nickinden pirim yapayım diye kasmadım da.

(bkz: nosekeni) özellikle canlandırmaya çalıştım,
5 defa entry girdim, bir kişi sikine sallamamış şu yazıyı. o kadar sözlük sevdalısı adamsanız niye böyle şeylere bakmıyorsunuz arkadaşım? biri size zorlamı okutuyor regl olayını cartını curtunu?
okuma la okumaa? vay amk bu ne arkadaş herkes bi rant peşinde. serefsizimbenimaklimagelmisti adam taşkalasında, kim ne karışır eğlenmek istiyosan sende katıl yok istemiyosan siktir git. küfür niye ediyorsun arkadaşım? neyi sorguluyon anlamadım ki. bazen bende yapıyorum bu hatayı, bende yapıyorum ve kendimden de tiksiniyorum sonra. bir kez daha anladım ki sözlük ciddiye alınacak bi sikim değilmiş amk.
edit: vay sizin troll anlayışınızın ben amına koyim emi, hadi yazın ulan o zaman bluvelve kadar, hbbia kadar, pembe tolga kadar, hadi silik yemiş diğer trollerin yarısı kadar yazın amk? bu sözlük ahmet yildiz olmedi görmüş sözlük, ne ara tiksinti duyuldu anlamadım ki regl olayından? üç kelimeyi yanyana koyup ayar vermekten, trollerin üzerinden prim yapmaktan, ete süte dokunmayacak yazılar ile karma kasmaktan başka bildiğiniz ne sikim var amk? mala anlatır gibi tek tek anlatmak lazım ama ona da zaman yok amk.
troll troll ü desteklesin kampanyası adı altında birbirini destekleyen trollerin hezeyanı.
hele şükür dedirtmiştir. Iyi olmuş efendim. Kökünü kazıtmak lazım bunların.
küfür etmeyen, sadece ufak tefek saçmalıklar yapan birinin silinmesi iyi olmamıştır, sözlükteki linç kültürü aldı başını gidiyor.
nickimi kedi yedi npcaz tekrar gelince medet ummadır.
(bkz: abazalar bu başlıkta toplanıyoruz)
(bkz: belki verir)
silinmeseydi nickaltı resmen su olacaktı. şırıl şırıl abazaları topladı.
sözlükte süren linç eyleminin sonudur. ve şu anlama gelmektedir ki her kim bu sözlükte erkek egemen kültürün hoşuna gitmeyen bir şey yazar işte o zaman topluca lanetlenip silinir.
şaşırılmaması gereken durumdur. bu sözlükte dikkatleri üzerine fazla toplamışsan kaçınılmaz son silik olmaktır. istisnalar var tabi.
rezalet lan. yönetim şaşırma sabrımızı taşırma!?!?!
Içimde kedilere karşı sevgi oluşturmuştur. Önce nicki yediler sonra öğretmeni.
şeriattın kestiği parmak acımaz. saçma sapan başlıklar diye eleştirdiklerini görüceksin yok oramın suyu buramın kanı diye başlık açana kendi kendine yazıyor kimene yeaaa diyip eleştireceksin. yok arkadaş yemezler. bu mu adalet anlayışı. o zaman herkes kendi kendine yazdığı sürece formatın anasını belleyecek her türlü başlığı açar kimene? öyle saçma sapan iş olur mu? isteyen istediği başlığı açacaksa ben eğlence için açacağım başlıklara kimse karışmasın. boşaldığım peçeteyi paylaşıyorum beyler diye gireyim derken bir bakmışın inci sözlük vol. 2. kendi sildirdi veya modlar sildi ama ellerine sağlık. eğitimciye gezinip oramın suyu aktı bilmem ne geldi diye saçma sapan ipe sapa gelmeyen konuları gündeme getirip sırf ilgi çekmek için aşalığın, bayalığı dibine inmek kendi kendine eğlenme anlayışı değildir. burayı kimler okuyor kimler esinleniyor. eğleniyoruz diyerek bu kadar aşağı düşmenin manası yok.
gün geçmiyor ki bir gariplik yaşanmasın efendim.
şu sözlükte 3 yıldır yazıyorum, zaman zaman kopsam da bakıyorum arada ve şu silik olayı şimdiye kadar gördüğüm en saçma olay.

bu sözlükte kaç bin yazar var bakmaya üşendim ancak bunların en fazla %15'i harbiden yazar zaten, geri kalanı troll. böyle bir ortamda kadının ya da adamın ''troll lan bu siktirsin gitsin defolsun pislik. ıyy regl dedi.'' şeklinde sözlükten aforoz edilmesi baya güldürdü beni.
ben ortaya sıçtım karışmayın bırakın koksun zihniyetindeki yazarın düşüncesini açıklamasıdır.

--spoiler--

arkadaş arkadaş yemek yemekte tuvalet tuvalet. yazarım, özgürüm diye öyle her önüne geldiğini klavyeye basarak ifade edemezsin toplumdan oluşan sosyal bir hayat var niye hayvanlaşıyon lan ?

--spoiler--
nasıl bir eğlence anlayışınız var ki bu başlıklarda eğleniyorsunuz diye insanı şaşırtan durumdur,
o yazar bunu yazmadan önce sen eğlenmiyor muydun,
tee allaammmm,
ne pis insanlar var lan yeryüzünde. *
son gelen haberlere göre modlar silmiş. yeni üyelik alacakmış.

(bkz: diyorlar)
(bkz: kör ölür badem gözlü olur)

lan amk madem bu kadar seviyordunuz formatı da sikmiyordu nick altında hunharca zikişlerdeyken koruyaydınız hatunu. gittiğinde değeri anlaşılırmış. sayesinde regl sonunda amı sulanan bir hatun gördüğümüzde biz sulandırmadığımızı fizyolojik sulandığını anladık. ne kadar yararlı bilgiler ve formata aykırı girmeyen girilerle yanımızdaydı.

Birinin yerine utanmak olayını sıkça gördüğüm yazardı. erkek halimle ben taşkalasından utanıyorsam kusura bakmasın türk örf, ananelerine göre ne buradaki abazanların sik muhabbeti ne de bunun yaptığı muhabbet kabul edilebilir değil amk. yersen.
şimdi uzaklardan bak gızım ebeye dedeye bay bay de cümlesinin fiiliyata dönüştüğünü hissedebiliyorum.
burada sayfa sayfa bilgi içerikli entry giren yazarlar için tek satır çiziktirilmezken kendi satışını yapan amacı ilgi çekmek olan siktirboktan bir yazar için bu kadar feryat hakikaten ilginç. kız olması ve cinsel içerikli entry girmesinden başka ne yapmış. sözlüklerle alakası olmayan ve bilgi arayan bir vatandaşa ne gibi bir yardımı dokunmuş. yaptığı tek şey kendisi gibi sikik arkadaşlarına bak nickaltıma ne kadar çok entry var ben popülerim demek olan bir yazardı rahmetli. inşallah geri dönmez.

not:6-7-8 nesillerde silinmiş 5 hesabım vardır sanmayın dünkü 9.
ya arkadaş şunu anlamıyorum ben, atilla taş bunca rezillik yaptı. millet yunanistan'a falan kakalamaya çalıştı adamı. itin götüne sokuldu. türk hükümeti bunu vatandaşlıktan çıkartsaydı haklı mıydı yani? eğer böyle bir şey yapılsaydı bu kararı saçmalık olarak nitelendireceklere vatandaşlıktan çıkarılmadan önce neden korumadınız mı diyecektiniz.

siz sözlüğü hiç anlamamışınız gençler hiiiçç. ve de işin kötüsü çoğunluktasınız. burası giderek boktan bir yer halini almaya başladı.
bir şey farketmeyendir zira geri gelecektir. hani çözüm uçurmak değil, bilesiniz.

edit: valla kendisinin yalancısıyım.
requiem for a akarlı kokarlı kezban vol 1. anında badem gözlü olmuş kendisi, sikin atın sözlüğü ondan sonra eğleniyoduk biz yeaa. tamam ulu çok da matah korunup kollanması gereken bir sit alanı değil ama bu da içine sıçmak resmen. zaten az daha nick altı küfür de olsa coşsun mantalitesiyle sözlüğü siken insanı silmeyen mod da server ı götüne soksun.
(bkz: moderasyonun dikte ettiği yazarlık tipi)
(bkz: nickimi modlar 7 npcaz simdi)
(bkz: ne oldum değil mod ne istiyor demeli) mottosundan bihaber olan zavallı yazarın silinmesi durumudur.