bugün

özgüven şurubu içmiş + yürek yemiş erkek.

ulan esnaf seni görse kepenk kapatır , çubuk makarna gibi fiziğin var , allaha dava açsan tazminat alırsın utanmadan güzel kıza teklif ediyorsun.

yazıklar olsun kızı da üzdün.
(bkz: önemli olan iç güzelliği)
(bkz: kendini avutmak)
Ne teklif edeceğine bağlı neyine güvendiği...
(bkz: money)
suratına tükürsek falso alacak tipteki, zihniyetine sokuşturduğumunun türk hanımlarına mustahaktır.
sen sevmeyi bilmiyorsun be gülüm, diyerek son kozunu oynar ama hiçbir zaman işe yaramaz.
hemen her gün sülün gibi kızların yanında tipsiz ve zengin de olmayan erkekleri görmüş ve cesaretini toplamış olan erkektir.
ney çalan erkek tipsiz olsa n'olur yüreğindeki duygular yeter ulan.
poposuna güveniyorsa sorun yoktur. ama bilinsin ki yakışıklılar öncelikli tercihimiz...

not: erkeğim.
not2: nihahaha.
hayır cevabını kabullenmeyip birde ısrar eden türleri de mevcuttur. *
pahalı ve güzel bir neyi vardır.
tipsiz erkek diye tabir ettiğiniz erkekler kendini biliyorsa zaten kendine denk bir kıza teklif eder.
(bkz: bu başlığı açan kız tipsiz diye gördüğü şahıs teklif etmiştir poor you .)
belli bir yaştan sonra o tipsiz erkekleri bile özleyecek kızın özgüven patlamasıdır.
Sizin dış görünüşe göre yargılamanızı sikim. işte bu yüzden yalnızsınız insanları tanımak istemiyorsunuz sadece fiziksel bağ istiyorsunuz. sizi seven insanları, sizi umursayan insanları değilde tek amacı sizi becermek olan piçlere aşık olduğunuzu sanıyorsunuz. işte bu yüzden de mutlu olmayı beceremiyorsunuz. cehenneme gidin.
arabasına..

yoksa o da mı yok? siee.
tipe bakan kadınları görüyorum, 30 una gelip o tipsiz dedikleri erkeklere sırnaşırken gö3uyorum. o tipsizler eline mesleğini almışken piçlerin süründüğü gerçeğinin farkına varması uzun sürüyor.
kaşlarına da güveniyor olabilir.
(bkz: ido tatlıses)
(bkz: ido tatlıses ın cillop gibi kızı götürmesi)
alacağı cevap karşısında neyini nasıl kullanacağı merak konusu olan erkektir aynı zamanda.
denemekte sıkıntı görmeyendir.
(bkz: önemli olan katılmaktı)
babası sağolsundur.
Güzel kızların götünün tavan yapmasına, kendilerini tanrıça zannetmesine sebep olan erkektir. O güzel kızlar sonradan yine tipsiz bir erkekle beraber olurlar zaten. iki tipsizin tek farkı ikincisinde paranin bok olmasıdır. (bkz: para sıçmak)
kaybedecek bir karizması olmayan erkektir. erkekler kesin sevgilisi vardır, ya da kabul etmezse kepaze oluruz derken, böyle bir kaygısı olmayıp çoktan kızı götüren erkektir, tabi kız dış görünüşe önem veriyorsa başlıktaki durum kaçınılmazdır.
Erkegin guzeli cirkini olmaz. Erkek gibi erkek olsun derdi buyukbabam... Yalan aq ben uydurdum simdi.
eskilerin bir sözüne göre erkeğin güzeli olmaz derler. ben eskilerin yalancısıyım.
Beyni yerine penisini kullanan erkek modelidir. imkanlar yetersiz ne yapsın!