bugün

entry'ler (177)

bir türk ün dünyaya bedel olduğu zırvası

bayramlar da konusmalarda ; sozlerime yuce buyuknulu onder ataturk' un sozleriyle bitirmdk istiyorum. yuksek bir sesle bir turk dunyaya bedeldir. pehhh . tabi bizler : sak sak sak.... ciddiye alinmayip sarf edilen konusmalar iste.

bir türk ün dünyaya bedel olduğu zırvası

yav he he .

kendini bir bok sanan türkiye halkı

zamaninda verilmis bir gazla hep ilerliyorum sanan bir milletin, guzel bir baslikla ilani. ornek 1: bir Turk dunyaya bedeldir. ( japonlar saatteki hizi 570 km olan manyetik alanda ilerleyen trenle yolculuk yapmaya baslamisken sen daha hizli trenle tanisamadin bile... yav he he denir.) ornek 2 : ciftci milletin efendisidir. ( keske oyle olsa , su an destekleme adi altinda verilen paralarla idare edilmektedir efendilerimiz. sen isyan etmeye dur. gezi de. eylem de . darbe de. neyin kafasini yasiyorsan .) Ataturk vermis gazi sen hala kendini avut dur. bayramlar da face profiline Ataturk fotosunu yapistir. Sonra ben vatanseverim de. oyle vatanseverlik olmaz is yap. icraatlerini gorelim. Acikcasi kendini bi bok sanan bir millet icin acilmis bir baslik olmus.

annelerin bıkmadan söyledikleri

hadi yat. daha yatmadin mi. sabah erken kslkacaksin.

abi memleketime dönemiyorum yardım et diyen uzaylı

bir gece evinde misafir efilip sabah selametle uzaya gonderilen uzaylidir.

yozgatlıların genel özellikleri

kaba ve iyi!!! sadece tarzlari farkli. 3 gun yanlarinda kal hem cok seversin hem, her sey normal gelir. kolay adapte ederler.

tecavüzcüsünün başını kesip atan türk kadını

kimse kimseyi , durup dururken oldurmez. olayda abla ise kafasini kesmis. kolay kolay da bir insanin kafasi kesilmez. demek ki o adam oyle bir orosbu cocuklugu yapmiski abla cezasini o sekilde vermis. ha seni seviyorum gibi mesajlar atmis olsa , gonul bagi olmus olsada ablaya verilen ceza cok agir olmus. belki gercekten seviyordu kadin sevgiyle yaklasti. adam tecavuz etti olamaz mi ? ya da adama seni seviyorum , senin olmak istiyorum gibi mesaj atmis olsa bile tecavuze ugramasina sebep olamaz. tabi abla da ispat edememistir. kendisini ifade edememistir. Nasil ispat etsin ki o §ok haliyle kolay kolay da kurtulamaz. yazik olmus kadina !!!

izmirlileri sevmemek için on neden

severim izmirlileri nedense... hatta izmirliyse biraz daha yaklasirim. zarar gelmez.

ayrılınan sevgilinin yeni fotoğraflarına bakmak

hangi akla hizmetse bakarim. icimden mutluluklar diler devam ederim yoluma.

kürt böreği

cok fakir bir börek!!!

deniz gezmiş denildiğinde akla gelenler

serseri.

arda messi yi ayakta siker

messi de ardayi havada, karada , her pozisyonda götürür. arda, messi'nin alt kümesi olmasiyla sonuclanir.

barcelona nın drogba yı transfer etmek istemesi

Barcelona" nin bi tarafiyla gulmesiyle bitecek bir hal. kim lan bu drogba!!!

ithal doktor ve hemşire uygulaması

ayni anda 3 kisiyi odaya alip muayene eden doktorlarIn performansi iste bu benim doktorum dedirtir. karsi konulmaz bir performanstir o!!!

ithal doktor ve hemşire uygulaması

Doktorlarin ve hemsirelerin kendilerine ceki düzen verecegi Her onune geleni ameliyat eden Kendini bir halt sanan , Is bilmez doktorlarin , karsi geldigi , karsi gelecegi gercegidir...

türkiye deyince akla gelenler

vergi cehennemi.

pet şişeye evden su doldurup çantasına koyan kız

Akilli kizdir. tutumlu, görgülü parasinin kiymetini bilen, evlenilecek kizdir.

beni aldattın mı sorusuna alternatif cevaplar

ewet. seni senin hayalinle aldattim...

lüks bir restorantın tuvaletlerinin pis olması

zenginler pis insanlarmis dedirtir. iyyyy igrencler...

kızımın ağırlığı kadar altın isterim diyen baba

memleketine dogru döndûrülüp egil denilmesi gereken babadir. Tekme atacagim...