bugün

amerikalı hiphop ve rapçi kardeşlerimizin desteklediği nfl takımı. bir de new york giants var.
son üç maçlarını kaybedince play-off tan olan ekip. mark sanchez çingenesinin barınacak yeri yoktu zaten.
bolca bütçe orta seviyede bir takım sağlam bir defans rezil bir ofansiv takım orta seviyede bir özel takım Newyork Jets dendiği zaman aklıma hep New england Patriots maçları gelir nedense resmen derbi tadında geçiyor maçları Takımın koçu Rex ryan'dır Metlife stadyumda New york giants'la ortak olarak kullanıyorlar stadı Renkleri yeşil Beyaz'dır New york jets taraftarı olarak 2010 sezonun'dan beri daha iyi oynadığımızı görmedim 1 kere superbowl'u kazanmışlardır 14 kere'de playofflara çıkmıştır ilk kurulduğundaki adı New york titans'dır.
benim için varlığı da yokluğu da bir olan nfl takımıdır. hayatımda gördüğüm en amaçsız takımdır. ne sondasın ne başta. kendi yağında kavrulan bir takımdır. iyice varlığını sorgulamaya başlamıştım ki bu sezona gerçekten güzel bir başlangıç yapmıştır. başarıların devamını dilerim. dallas cowboys forever !