1. 1.
  El yapımı hakiki deri ürünleri satışıyla dikkatleri çeken bir firma.

  https://www.n11.com/magaza/newcoast

  https://www.instagram.com/newcoastleather/

  sizlerde alışveriş yapabilir, sevdiklerinize hediye kartlık, cüzdan, business kalemlik alabilirsiniz.

  --spoiler--
  Sanat ve el emeğinin fabrikasyon ürünlere meydan okuyan inatçı varlığı!...

  Anadolu'nun el emeği doğal dana derisi!...

  Bitki özlü ipliklerle dikilen ön ve arka detaylar!...

  Elinize aldığınızda içinize işleyen deri kokusu!...

  Her bölmesiyle mükemmel olup, el emeğinin baş yapıtıdır.

  Ürünümüz %100 hakiki deriden üretilmiştir.

  Ürünümüz tamamen el yapımıdır. Birinci sınıf işçilikle üretilmiştir.

  Ürünümüz terletmez, kir tutmaz, nem yapmaz. Derilerimiz nemi absorbe etme ve tekrar dışarı verebilme; “nefes alma” özelliğine sahiptir.

  Derilerimiz ağır civa yada krom ile değil meşe kabuğu ile temizlenir. Temizlemede Bitkisel Sepileme yöntemiyle, bitkilerden elde edilen taneler kullanılır.

  Derimizin sağlık açısından kalitesi, bir çok ortamda dayanıklılık göstermesidir. Hakiki doğal derinin yapısı farklı ısı ve soğuk ortamlarda bozulmaz. Sağlık, görmezden geldiğiniz sorunlar sonrası bozulur. %100 doğal derilerimizle yeni bir başlangıç, yeni bir sağlıklı yaşam...

  Organik deri stresten arınmaya, rahatlamaya ve sakinleşmeye yardımcı olur.

  Derilerimiz kıvama geldiğinde bizde makine kullanılmaz. iş arkadaşlarımız ürünlerimizi tek tek dikerek derimizi işler. Cüzdan yapar, kalemlik yapar, kartlık yapar...

  Derilerimiz kokusuyla sizlere doğallık verir. Anadolu'da derinin has kokusunu alana debbağ denir. Bir insan derinin has kokusunu alırsa bir daha kökü koku duymaz derler.

  Günlük hayatımızda yapmamız gereken birçok iş vardır. Bunların çoğunda cüzdanımızı elimize almak zorunda kalırız. Sürekli temas halinde olduğumuz cüzdanların malzemesi kaliteli olmalıdır. Biz bu düşünceyle yola çıktık.

  Yeni teknolojilerle üretilen giysiler ve cüzdanlar, Azo bileşikleriyle işlem görmektedir. Azo bileşiklerinde ise kanserojen etkiye sahip "arilamin" maddesi vardır. Tamamen el emeği, tertemiz, doğal deriden üretilmiş cüzdanlarımız ile sağlıklı bir hayatınız olacaktır. Her gün elinizde size sağlıklı bir hayat için güven verecektir. işin püf noktası, doğallıktır.

  Sağlığımız ve kaybolmayan değerlerimiz için sizlere el emeği cüzdan modellerimizi gururla sunuyoruz.

  --spoiler--

  edit: imla
  ... bay josef k