1. 1.
  6000 kişinin şehir şebekesi suyundan dolayı enfeksiyon kapmasının ardından musluktan bardakla lıkır lıkır su içen ve kentinin sularının temiz olduğunu iddia eden aksaray belediye başkanı.
  (bkz: hüseyin cahit aral)
  2 ... zulfikardarbesi
 2. 2.
  aksaray ın hala belediye başkanı. şehir meydanı projesi pek çok işiden küfür yemiştir. ayrıca 2008 haziranında binlerce kişinin sudan dolayı zehirlenmesinden sonra çıkıp su temizdir demesi insanları deli etmiştir.
  ... hasanred
 3. 3.
  aksaray ilinin akp li belediye başkanı.
  geçtiğimiz günlerde aksaray şehir merkezinde meydana gelen trafik kazasında gencecik bir üniversite öğrencisi hayatını kaybetti. ölen gencin arkadaşları olaya büyük tepki gösterdiler ve belediyeye yürüdüler. polisler, biber gazları falan. ayrıntıya girmeyeceğim merak eden alttaki linkte olanı biteni zaten okuyacaktır.

  http://www.aksarayrotagaz...om/haberdetay.asp?ID=6955

  esas rezalet zaten bundan sonra başlıyor. tepkilerden sonra nevzat palta beyefendinin açıklamasına bakın:
  http://www.aksaraymedya.c...-yol-belediyeye-ait-.html
  şehrin göbeğinden geçen yol belediyeye ait değilmiş! tabii o yol götingen belediyesinin sınırlarından geçiyordu.
  sorumluluktan kaçma şekline bir bakın hele. yolun geçtiği güzergahın sorumluluğundan bahsetmiyor, yolun sahibinden bahsediyor. sahiplik, sahip olma. işte tipik akp kafası budur. biraz daha zorlarsanız "ben aslında belediye başkanı değilim, kaza olduğu gün yurtdışındaydım" da diyebilecek kadar kaypak bir düşünce algoritması.

  gencecik bir can yitip gitmiş, nevzat bey sorumluluktan kaçma derdinde. yıllardır bu adam bu görevde. bu güne kadar yolun sahibi(!) kimse ondan rica edip kendi imkanlarını da seferber edip bir yaya geçidi kuramamış muhterem, şimdi çıkmış yol bize ait değildir diyor.
  yolun sahibi kimdir umrumda değil ama bu halk sen ve senin gibilerin sahibini çok iyi biliyor nevzat efendi.
  1 ... freud
 4. 4.
  Yeni sezonda üniversite öğrencilerine başarılar dilerim. Diyen belediye başkanıdır. Geri kalanın g*tüne koyum tarzı bir başarı dilemiştir kendisi.
  ... yesar
 5. 5.
  internette yapılan ankete göre aksaray halkının yeni dönemde başkan olarak görmek istediği üçüncü kişi.

  (bkz: allah tekrarını göstermesin)
  ... yesar
 6. 6.
  akp aksaray milletvekili adayı.
  ... recomax
 7. 7.
  25. Dönem ak parti aksaray milletvekili adayı, eski belediye başkanı.

  Yahu nasıl bir yorumda bulunacağımı bile bilmiyorum. Aksaray'lı vatandaşın sırf bu adamdan kurtulmak için size oy vermeyeceğini bildiğiniz için sayın yazgı'yı belediye başkan adayı olarak göstermediniz mi?

  Şimdi bu herifi milletvekili adayı göstermek hangi aklın ürünü?

  Aksaray kendini malum zihniyetin kalesi olarak göstermeye devam ettiği müddetçe malum zihniyet tarafından aklıyla alay edilmeye devam edecektir.
  2 ... yesar
 8. 8.
  (bkz: boş işler müdürü)
  1 ... vakitsiz