1. 1.
  norvec'li balikcilarin tercihiymis. cok kaliteli bir el kremi ureten amerikali kozmetik firmasi. ama norvec'e hizmet ediyor, balikcilara. niye norvec, niye balikcilar, anlamadim gitti. kanada var yukarida, alaska var.
  9 ... laz pacino
 2. 2.
  norveç'li balıkçılar, ellerindeki güzelliğe hayran kalıp, cilt bakım ürünleri* de talep etmiş olmalılar ki ürün gamı genişlemekte olan firma *
  1 ... olric
 3. 3.
  temizleme jeli ve toniği baya güzel olan marka.
  1 ... drammer
 4. 4.
  yüz temizleme jeli ve toniği çoğu yere göre 2-3 ytl daha ucuza satan yer olan bim'den alınabilecek markadır.
  ... krmyrdsn
 5. 5.
  güneş koruyucu kremi muhteşem olan kozmetik devi.
  ... umutluyum hala
 6. 6.
  piyasadaki birçok kozmetik ürününden daha da etkili olan aslında dermatolojik ürün markası. cilt temizleme seti çok mucizevi sonuçlarla karşılamanıza sebeb olur el kremi piyasadaki en iyi kremdir.
  1 -3 ... estel
 7. 7.
  reklamında norveçli balıkçıların ellerindeki değişimi anlatan kadının sesi olaya masalsı bir hava verdiği için sempati uyandıran ürün. ne zaman reyonun önünden geçsem ürün beni çağırıyor, "norveçli balıkçılar" diye anlatmaya başlıyor kadın, derindeeen derinden.
  4 ... masalcini
 8. 8.
  türkiye'deki reklam stratejilerinin yanlış olduğunu düşündüğüm firma. türk insanını norveçli balıkçının ellerini örnek göstererek kandıramayacakları apaçık ortadadır. oysa ki kullansalar tornacı mehmet ustayı, kaportacı niyazi dayıyı veya ne bileyim sıvacı kamil ustayı falan. görsünler o zaman satışlardaki artışı ama nerde...
  1 -1 ... mevlo
 9. 9.
  sivilceler için birebir olan mucizevi cilt temizleme ürünüdür.(günlük kullanmayınca işe yaramıyo haberiniz olsun.)
  1 ... olasiliksiz
 10. 10.
  norveçli balıkçılarla sözleşmesini feshedip ispanyol matadorlarla 3+1 yıllık opsiyonlu sözleşme imzalamışlardır.
  ... visibilia ex invisibilibus