bugün

entry'ler (1157)

uludağ sözlük

şöyle gözleri kısıp uzaklara, uzaktaki entrylere, bakınca insana nereden nereye geldiğini gösterir.

sex kitten

(bkz: kedi canını senin)

donsuz gezmek

rahatsızlık vermiyorsa sizin için çok geç olabilir. kaya bile aşınıyor yıllar içinde yok oluyor, kopuyor gidiyor... kot pantalon da sert bir kumaş nihayetinde.

bursalı erkekler

götlerinde kıllar çıkar. kesilmediği için de epey uzar bu kıllar.

kendini beğenmişlik

kendine güvenle sık sık karıştırışlıyor içinde yaşadığımız şu fantastik coğrafyada. kendini beğenmişlikte diğerlerine yukarıdan bakmak, onları ezme isteği vardır her daim.

bourbon hanedanı

(bkz: jim beam)

recep tayyip erdoğan

"şu anda, belediye başkanlığım döneminde (erdoğan’ın 1 milyar doları var) diyen, ergenekon davasında zanlı olarak içeride" buyukelci ve wikileaks'e gozdagi vermistir. e tabi bunlara gucu yetmezse gazeteciler de olur. wikileaks azalarak biter bundan boyle.

vaudeville for vendetta

bir zamanlar bu sozlukte yazardi. hala yazar da, yazardi. biz de bu sozlukte okurduk, hala okuruz da okurduk.

the house

katie melua'nin son albumu. 2010 yilinda cikti. duygusal degil oyle, cok daha hareketli, fazla damar yok. onun yerine daha cok eglence var bu sefer.

su parcalar mevcut.

i'd love to kill you
the flood
a happy place
a moment of madness
red balloons
tiny alien
no fear of heights
the one i love is gone
plague of love
god on the drums, devil on the bass
twisted
the house

san francisco

boyama ulkenin, gercek bir ruha sahip, sizi yanina alan, hikayeler anlatan, siradanliktan uzak bir kac sehrinden biri. homofobikseniz ugramayin. size uygun olmayabilir.

vladimir makarov

adam gibi adam.

wikileaks org

hukumetin gotunun dibinden ayrilmayan, maddi manevi cok guclu baglarla bagli nytimes, ilk sayfasini buna ayiriyorsa, abd hukumeti bunun duyulmasini istiyordur aga. bu kadar. yoksa ufak bir haber olurdu. komple lan bunlar. komple.

hiç threesome yapmamış bir kızla evlenmek

yanlistir. bunu yapmayan kiz evlendikten sonra isteyecektir. en iyisi evlenmeden once yapmis olsun, hevesini alsin. sonra sen sag ben selamet.

not: threesome uc kisinin yer aldigi cinsel munasebet anlamina gelir. interneti sadece youtube izlemek icin kullaniyorum. tavsanlar falan var cok sirin.

sadece bir adet penis görmüş bir kızla evlenmek

dar goruslu, ev isi ve atv dizileri arasinda hapsolmus, ruhsuz bir kizla evlenmektir.

100 adet kobra beslemiş bir kızla evlenmek

hayattan ne istedigini bilen, mutlulugu yakalayabilmis, toplumun ona giydirmeye calistigi deli gomlegini yirtip atmis bir kizla evlenmek demektir.

25 farklı erkekle yatmış bir kızla evlenmek

kendisini kontrol edebilen, vucuduna ve cinselligine saygili bir kizla evlenmek demektir.

10 adet penis tutmuş bir kızla evlenmek

namuslu ve kendine guveni olan bir kizla evlenmek demektir.

200 adet malafat yalamış bir kızla evlenmek

modern dusunce yapisina gore normal bir olaydir.

gmail

az once mail yazarken bir pdf dosyasi gonderecektim is arkadasina, "find attached" yazdim ama dosyalari eklemeyi unutmusum. uyari geldi; attached demissiniz ama bir sey eklemediniz seklinde. google, anadolunun sen yuce bir dagisin diye dusundum.

uzun lafin kisasi rakiplerine cok buyuk farkatmis email sistemidir.

microsoft

wordden powerpoint e resim kopyalayip yapistirabilme olayini dusunemeyen orospu cocuklarindan bolca bulundurur bunyesinde. tepkiliyim.