1. 1.
  ankara'daki değişik mekanlardan biri. altı da üstü de cafe havasındadır. görüntüde metalci tayfası takılır, ne kadar anne ben marjinal oldum diyen varsa ordadır. bayan arkadaşların dikkatli olması gerek zira mekanda bol bol köpekbalığı mevcut. biraz kenarda köşede olmasına rağmen kızılay'da olmanın verdiği rahatlıkla hafta sonu hınca hınç dolu oluyor. *pek bir numarası yok. gidip görmek lazım***.
  1 -1 ... mozambik tavsani
 2. 2.
  birası ucuz ama su kıvamında olan mekan.ne ara açıldı da müdavim tipli insanlar doldu oraya diye merak ettiğim mekandır ayrıca.gençler açmış böyle bir yere demek ki.
  1 ... dukur
 3. 3.
  havalandırma sorunu olan mekandır. sıgara dumanı resmen gozlerı yasartır. bır ay yıkanmamıs kultablası gıbı kokmak kacınılmazdır. yerı tam olarak metropol sınemasının yanıdır. calan muzık de bır halta benzemez, ıcılen ıckı de..
  1 -1 ... painkiller
 4. 4.
  takım elbise ya da kumaş pantolon ile girilemeyen, aslında girmenin de çok manalı olmadığı mekandır.

  nedjima da farsça da cinsel özgürlük demekmiş galiba
  1 ... zaknafien
 5. 5.
  yaş ortalaması 20nin üzerine çıkması imkansız çoluk çocuk mekanıdır.hakikaten de birası bişeye benzemeyen, müzikleri ise bir müddet nostalji yapayım diyenler için yalnızca yarım saat çekilebilir yer. * (bkz: public)
  3 -1 ... sargatanas
 6. 6.
  sudan ucuz fiyatlarıyla sundukları biralara bir damla bile su katmaksızın * servis yapan bu cici mekan the nightmare before christmas takıntısıyla beni hüsrana uğratmış, üstüne üstlük değerli yeni yetmelerimizin cebe cüzdana jack modasını benimsemeleri sonucu bu takıntısından vaz geçtiğini alt kata giden merdivenlere astıkları bir afişle dillendirmeye çalışmış ve doğal olarak bir bok olmamıştır. misal kuşlar hala kanatlarını kullanarak uçmakta, zebralar ise inatla sürü halinde dolaşmaktadır. bu arada duvarlarına asılan tablolardan kim sorumluysa o kişiyi ellerimle boğmak istiyorum değerli okuyucu. eminim ki bu onun için daha onurlu bir ölüm yöntemi olacaktır diyerek bitirmeye çalıştığım bu satırları köklü bir değişikliğe gidilip tadından yenmeyecek bir mekana dönüşmeleri ümidiyle devam ettirdiğimin farkındayım. oh olsun!
  ... philemon
 7. 7.
  bursa da ki pahalı iki rock bara gore gore afferim lan ankara ya dedirten cok keyifli olmasada guzel muzikler calan alt katının komple yiyisme mekanı oldu kısa bi sure once duvarlarına astıgı eski turk filimleri afisleriyle ne oluo lan? dedirten park da bahce de (bkz: skk ishanı)'nda takılmaktansa gidilesi mekan.
  ... cizgi
 8. 8.
  valla arkadaslarımla beraber olmaktan zevk aldıgım biyer keyif gbi tıkış tıkış değil en azından...sonucta etrafındaki insanlar laftır sen oraya kim kolpa kim saglam diye bakınmak için mi gidiyorsun? çokj mu iyidir hayır değildir ama rahat bi mekandır
  ... natural-born-killer
 9. 9.
  kızılaydaki bütün özenti gençliğin toplanıp içtiği mekan.
  1 ... ensemble
 10. 10.
  playlist'inin kalabalık ve belli bir kısıma hitap ediyor olması nedeniyle, müdavimlerinin çok fazla olduğu bar, alt katında canlı müzik de yapılır orası ayrı..
  ... beholderr