bugün

Major yahut mani belirtisi olabilir. periyodik olarak tekrar ederler. Tehlikeli anksiyete bozukluklarındandır.
nedeni çok açıktır, bastırılan duyguların açığa çıkmasıdır. daha fazla tutamazsınız içinizde, ani bir şekilde gelir o ağlama hissi. siz nedensiz yere diyip kendinizi kandırırsınız sadece, bilirsiniz aslında niye olduğunu.
depresyonun "selamün aleyküm" deme stilidir.
Bu aralar ben. Aslında sebebi değil sebepleri varda ağlamayı başaramadığım ama bir anda gözlerimin dolması işte.
sadece bir histir. Ağlayıp rahatlamak istersiniz ama olmaz.
Küçük küçük içe atılan parçalar birleşince kocaman olur taşar. Sığamaz.
gulmek kadar aglamanin da bir ihtiyac oldugunu gosterir.
duygulanmaktan ileri gelen bir histir. bırakınız ağlasın rahatlar belki.
kendinizi çok sıkıp bunu içinize atıp dışarıya yansıtmamanız sonucu oluşur. gereksiz moralinizi bozar, keyfinizi kaçırır ama rahatlatır.
içine ata ata birikmiştir, en küçük birşeyde patlar insan aslında etrafında ki insanlar için nedensizdir ama senin içinde çok şey birikmiştir.
(bkz: depresyon)

Bul beni.
Arada gelen. Sokakta yürürken ağlamaya başlatan his.

Var bi problem. Hayırlısı.
Niye bana kimse katlanamıyor laayyynnnn?
aslında neden seçememektir. kişinin ağlamak için o kadar çok nedeni vardır ki birisini seçemez ve nedensiz yere ağladığına kendini inandırır. ayy bu akşamda freudluğum tuttu iyimi *
Yalnız değilmişim.

Teşekkürler.
Neden aramadan sal gitsin derim.. Çok rahatlıyor insan...
bu aralar sık yaşadığım durum *
Nedensiz değil de temel bir nedeni olmayandır. Ufak tefek başarısızlıklar, azıcık hayal kırıklıkları, bazı gerçekleşmeyen beklentiler bir araya gelip kimyanızı bozmuştur.
bu aralar peşimi bırakmayan histir. havalardan mıdır nedir bilinmez gelen sadece ağlama hissi oluyor çoğunlukla. beraberinde ne yazık ki göz yaşı gelmiyor.

(bkz: zorlama göz yaşını akmaz)
depresyondan hemen önce akla gelen (bkz: pms)
Biraz daha zorlayip aglayin. Rahatlatir.
şuan yaptığımdır evet

ah ulan ahhh

https://www.youtube.com/watch?v=cCNQT5kW1eI

bu parçada iyi ritim veriyor.
erkekler ağlamaz, ne lan o sözlüğü salya sümük "ağlama duvarına" çevirdiniz.

(bkz: git az ötede agla)
bazen ağlıyorum.
sadece ağlıyorum.
Hadi bir sorun vardır ve sen onu düşünerek ağlarsın ya, ben ağlamalarıma neden arıyorum.
her ağlama da ayrı bir şeye bağlıyorum.
yöresel yemek tanıtımı yapan yemek programı açıp aglıyorum,
google earth te sehirleri gezip ağlıyorum.
ağlıyorum.
ağlıyorum yani.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar