faydalı olmak için ve insanlara iyiliğimin dokunması için. sevaptır.
çünkü yapabiliyorum.
Zall maaş ödüyor.
yazarlık yapmak hoşuma gidiyor ve faydalı olmak istiyorum. yazarlık yaparken araştırma da yapıyorum. sözlüğe üye olmayan biri de fotoğraflara bakabilsin diye ama artık bazen mümkün olmayabiliyor.
iş yoğunluğunun az olduğu, tembel bir dönemimdeyim. Can sıkıntısı. işler yoğunlaşınca kafa izni.
Canım sıkılıyor ve işim gereği hep ben insanları dinliyorum. Konuşma ve duygularımı aktarma ihtiyacımı sözlük sayesinde giderebiliyorum.
(bkz: sana ne)
içimi döküyorum. burda olmasa reddit te yazarım. o olmazsa başka yerde yazarım. ama ben her yere bir şekilde yazarım.
kendi görüşlerimi ve sevdiğim şeyleri paylaşmak için, bazen de gündelik hayattan konuşmak için yazarlık yapıyorum.

keyifli açıkçası.
Uçkuruma düşkünüm.
Sanat için diyerek cevapladığım anlet.
Şu soruya cevap verenler nasıl hala yazarım diyebiliyor anlamıyorum. Sizden olsa olsa sözlükçü olur.
+ 45 dul hatun düşürürüm diye. Ama hep otuzluklar ve daha küçükleri düşüyor. Onları da sepetliyorum.
Moderatörlük yapınca mecbur. Yoksa cık. Espirisi kalmadı fazla.
Yazarlık mı. Ne yazarlığı.
Yazar ne arar la Uludağ’da.
2012 senesinden beridir farklı nicklerle burada bulunuyorum herhangi bir sebebim yok ama alışkanlık diyebilirim sanırım.
Deşarj olmak, stres atmak. Bazen de eğlenmek için öylesine yazıyorum işte..
Dile getirip de konuşamadıklarımı yazmak, stres atmak, kafa dağıtmak ve türevi nedenlerden dolayı.
Valla ben sadece gelip eğlenmek için yazıyorum.
Her zaman başarılı olmuyor ama işte idare ediyoruz..
düşüncelerimi paylaşmak ,kendimi rahatlatmak ve zihnimdekileri gerçekleştirmek için
içimi dökmek iyi geliyor. farklı insanların görüşlerini burada okumak da hoşuma gidiyor. soracaksınız instagramda neden okumuyorsun diye:
instagram kitlesi özgüvensiz ve içine kapanık ezik insanlar. milleti eleştirip kötü yorum yapmaktan başka şeye yaramıyorlar. sahte hesaplarla tanımadığı insana tipi yüzünden hakaret eden salak bir güruhun olduğu yer hiç hoşuma gitmiyor. ayriyeten buna karşılık ağır bir laf sokunca da engeli basıp kaçıyor ödlekler. zevki olmuyor ki.
fikirlerimi paylaşmak ve içimi dökmek beni rahatlattığı içindir.
rasulullah (s.a.s.)'in (ebu davud, buyu', 7) ve ashabının (buhari, buyu', 67, hiyel, 14; ebu davud, akdiye, 20) yazarlık yaptığı bilinmekle birlikte bu husus bağlayıcı bir kural haline getirilmemiştir. bu itibarla yazarlık yapmak sünnettir...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar