bugün

entry'ler (374)

animatör

https://www.youtube.com/w...mp;ab_channel=Crunchyroll

size hayatta çok kasmamanız gerektiğini anlatabilir.

animatör

https://www.youtube.com/w...mp;ab_channel=Crunchyroll

size hayatınızı sorgulatabilir.

animatör

https://www.youtube.com/w...mp;ab_channel=Crunchyroll

sizi zevkten 4 köşe edecek şöyle şeyler çıkartabilir.

gecenin videosu

https://www.youtube.com/w...;ab_channel=MuharremSahin

yarından itibaren başlamak

sabah kahve içip işe gidersem uykum açılarak giderim diyordum. 1500 tl ye kahve makinesi aldım. yok yok öyle anlık değişimler olmuyor.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

ben neyi kabullenmiyorum? görmek istiyordum. gördüm. görmek istediğim her şeyi gördüm. istediğim şeyleri aldım. aslında burada korktuğum diğer şeyleri yazasım geliyor. ama bunlar dümdüz şımarıklık. yok bundan ötesi mallıktan ibaret. bence benim bu şımarıklıkları kesmem gerekiyor. şu saatten sonra yaptığım her şey şımarıklık.

müslüman erkekler seküler kızlara düşkünleşti

ben konu dışıyım ama.

yeteri kadar paran olunca alacağın ilk şey

(bkz: mercedes-benz s400)

spor salonlarına gezmeye gelen taytlı kızlar

5-6 yıldır spor salonuna giderim. şimdiye kadar sadece çalışmaya gelen sadece 1 tane kız gördüm. gerçekten hiçbir şey umrunda değildi. vücudu da sağlamdı. çalışmasının boş olmadığı belliydi.

diğerleri nasıl mıydı?
10 dk kardiyo, bir set 10 dk mola şeklinde devam eder. toplam max 3 spor aletine uğrarlar. 1 alet sonrası sonrası 30 dk lık mola yaparlar. en son ise belki 10 dk lık daha düşük tempolu kardiyo yapar ve eve dönerler. 2 saatlik antremana bol bol erkek kesme, instaya atmalık göt pozu çekme ve kendi aralarında muhabbetleri vs. ekleyin. amaç asla spor yapmak değildir.

mabel matiz

https://galeri13.uludagso...7/mabel-matiz_1510682.jpg

çıkma teklifi etmek

https://www.youtube.com/w...&ab_channel=ChefKerry

emir can iğrek

https://www.youtube.com/w...el=EmirCan%C4%B0%C4%9Frek

nalan iyi ve orijinal ama o kadar.

sözlük yazarlarının itirafları

hala kendimi kabul etmiyorum.

sözlük yazarları nasıl eğleniyor

anime izlemek
anime editleri izlemek
işten eve dönmek.

22 haziran 2024 türkiye portekiz maçı

(bkz: euro 2020)

dejavu yaşanıyor. aynısı o zamanda oldu. bakın milli takım kazandığı maçları paslaşa paslaşa takım oyunlarıyla kazanmıyor. gollerin yüzde 90 ı aynı. uzaktan vuruyorlar. girerse artık. bunu gürcistan a yaparsın. veya başka low takıma. ama iyi takımlar denk gelirse o şutları sana attırmazlar. attırsalarda o kaleci onları yemez. euro 2020 öncesi de fransayı yeniyorduk, almanya ikinci takımını yeniyorduk vs. herkes ooo en az yarı final diyordu. sonra turnuva bi başladı. italya içimizden geçti. şutu bırak adamlar pozisyon vermediler. rezil rüsva şekilde maçları kaybettik. birebir aynısı yaşanıyor şu anda da. yaşanacakta.

cnbc e

(bkz: oya çebi) gelirse izlerim.

israil

batı medeniyetinin ortadoğu daki hakimetini kalıcılaştırma adına gerçekleştirdiği en büyük proje devleti. kendilerini "meşrulaştırma" adına yaptıkları bir şey. getirdikleri şey tabiki kaos olacak. israil in bedeli ise osmanlıya yazar.

çok üzgünüm. esip gürleme ile "bir s*k" olmaz. 1 tane savaş ile bütün avrupa kıtasından nasıl atılınabilir amg. ki karşında almanya-ingiltere-fransa ittifakı yok. yunanistan bulgaristan var amg. yunanistan bulgaristana sen asli yerlerini nasıl kaybedebilirsin? bu nasıl bir şeydir. bu adamlar 1-2 yılda yemenden maraş a nasıl gelebildiler lan. birkaç küsür milyonluk ordu yönetiyor adamlar. 2 tane türkiye kaplayacak yeri 2 milyonluk adamla gelen kişilere olduğu gibi nasıl hediye edilebilir? bu savaş kaybetmek değil başka bir şey. dünyada bunun eşi benzeri yok. çin savaş kaybetmiştir. ama hong kong elden gitmiştir. almanya savaş kaybetmiştir. ama belli yerler gitmiştir. fransa da savaş kaybetmiştir. ama onunda kaybettiği yerler bellidir. osmanlı ise yıkılmadı. bu yıkılmanın da ötesinde bir şey. iyi ki (bkz: mustafa kemal atatürk) (bkz: kazım karabekir) (bkz: ismet inönü) (bkz: fevzi çakmak) gibi aydın insanlar çıktı da elde kalan yerleri toparlayabildi.

lgbt akımı neden patladı

https://www.youtube.com/w...c&ab_channel=AkinataL

şımarık batı derdi.

günün şarkısı

https://www.youtube.com/w...ab_channel=netdm%C3%BCzik

türk telekom

allah belasını versin.