patlamak üzereyim. sosyal medyada ordan oraya koşuşturuyorum. derken oy kullanırken bunları unutma diye yazılanları gördüm ve aklıma o gün geldi. içim ezildi.
(bkz: 5 eylül 2012 afyonkarahisar da patlama)
o gün ne oldu?
şu an kendi kendime sorduğum soru.

gene durduk yere saati iki yaptık iyi mi?
Bugün yeterince karanlık değil sanki, gözümü kapadığımda uykum kaçıyor.
Neden uyuyayım ki.
Seninle olmanın verdiği huzur varken.
benim uyumam için gerekli huzur seviyesinin yakalanması lazım.

az önce kavgalı gürültülü bi haber okudum. etkisi geçsin uyurum.
cevabı '' bir kafein manyağıyım '' olan soru.
Sims oynuyorum. Bir soru.
deniyorum...
Cünkü bok var da ondan...
(40 karakter mevzunu da sikem ) smiley smiley
Arkadaşlar harbiden neden uyumuyorsunuz? Olm benden habersiz çok mu eğleniyonuz lan yoksa?
Uyumak istemiyorum.
uyumaktan çok daha iyi yapacağım şeyler veya gündüz yapacağım şeylerden çok daha iyi bir uykum var.
mesela diyelim ki hindistanda bir küçük köyde yaşayan insanları çok seviyosunuz. ve o insanlar zor bi meselenin içindeler. elinizden bisey gelmediği gibi zorluğu da çözümleyemiyorsunuz. hem zaten ebesinin bi tarafında o köy, aynı time zone bile kapsamıyor sizi hatta. yani açmılar, başlarına bomba mı yağmış, yoksa sadece biraz yağmur yağmış da hava mı kapalıymış. bilememeniz gecenin köründe karın ağrıtan stresin önüne geçmiyor. üstelik uyku ziyan oluyor. gece gece terasa atıyosunuz kendinizi ki mesela yoga mis gibi gider şu saatte, her bi yeriniz sızlaya sızlaya yatağa dönüyosunuz. böylece hindistandaki köyü daha az düşünerek uykuya dalabiliyorsunuz.

bu yüzden.
teşekkürler.
Çok güzel sebeplerim var. her biri murphy yasaları ile doğrudan alakalılar.
çünkü işe gidiyorum.
Dostum değil uykulAr.
geçmişi düşünürek kendimi yiyorum.
Aklımı düşünerek peynir ekmekle yiyorum.
Yarın pazar. Rahat olun Senaryo yazmıyorum.
hayal kuruyorum. uykumu kaçırıyor.
görsel
Bunu bir bilsem muhtemelen bu tasavvurla sorunu da çözerim ama bilmiyorum. Uykusu olduğu halde Uyuyamamak neden üstelik ve neden yıllardır benimle...

Bilemiyorum. Malım sanırım. :((

görsel
akşam arkadaşlara iki hasbihal ettik projeler geceye kaldı.
Spotify haftalik kesifi dinliyorum.
kahve içtim uyuyamıyorum. sevip de deli gibi aşık olamıyorum... via-neşe karaböcek.