bugün

entry'ler (189)

anın görüntüsü

görsel
hızlı trende kitap okumak iyi okuyor tavsiye olunur.Ayrıca kitap cristophe grange'den kurtlar imparatorluğu.

speaky

ingilizce pratik için güzel olabilecek bir uygulama ama araplardan türkleri abaza sanıyorlar ona dikkat edin gençler.Eğer pratik yapmak isteyen olursa bana yazabilir özelden.

türklerin kendini belli ettiği yerler

kesinlikle futbol paylaşımı yapan yabancı twitter sayfaları,portekiz ligi ile ilgili bir şey paylaşsınlar bazen onun altına bile yorum yapabiliyorlar.

udemy

son zamanlarda aşırı artmış kurslar nedenini bilen var ise aydınlatabilir mi

sözlük kızlarının favori erkek burçları

2018 dünyasında millet uzaya araç gönderirken sizin yaptığınız işin sa... şaka şaka terazi iyidir.

ümraniyespor

fmde almayın bu takımı kanser gibi takımdır gerçekten benden nacizane bir tavsiye.

çay parasına yaşamak

her kıza atlayan abazan türü dadanmış başlığa ayrıca harbi saian kim?

dolar 6 50 den 6 10a düşünce sesi kesilen kemalist

4 liradan 7 liralara çıktığında bağırmaktan sesi kesilmiştir haklıdır.

sözlükten erkek kaldırmak

görsel
same things.

gereksiz bir bilgi ver

binary sisteminde satır kaydırınca yapılan etki 2nin katları şeklinde olur.

gereksiz bir bilgi ver

binary sisteminde satır kaydırınca yapılan etki 2nin katları şeklinde olur.

kitap fiyatlarının çok yüksek olması

e kitap forever param olsa servet yatırırım ama fakirlikten nefesimiz kokucak duruma geldik.

türkiyede üniversite yok meslek yüksek okulu var

mühendislik için doğrulayabilirim şuan elektronik ve haberleşme mühendisliği okuyorum 1.sınıfı bitirdim yazın elektronik üzerine girdiğim işte lisede okuyan stajer arkadaşların bilgisinin benden fazla olduğunu fark ettim yıkıldım orada.

25 ekim 2018 anderlecht fenerbahçe maçı

fenerbahçenin 2-1 kazanacağı maçtır.

karpuz kabuğundan gemiler yapmak

bir insanın yaşı kaç olursa olsun kendini geliştirebileceği ve yükselebileceğini gösteren yapıttır.izlemeyen insanlara şiddetle tavsiye edilir.

nasıl bir özel gücünüz olsun isterdiniz

ülke sınırlarını kaldırabilecek bir güç.

gecenin şarkısı

yine mi keder ama artık yeter
fenerbahce taraftarı anlık.

sincan

eğer sincan dolmuşuna ilk kez binerseniz şöför sizi ne kadar koparırım diye bir bakar garanti en uzun mesafe ücreti alır.

ayaküstü birbirlerini elleyen dedeler

bu ülkenin insanından zihniyetinden tiksiniyorum artık.Bu ülke yaşanmaz hal aldı okuldan mezun olunca yurt dışına gideceğim ilk fırsatta.

ev alırken aranması gereken özellikler

komşudur.