bugün

yakın zamanda burnunu halk ziyaretine açması gereken yazar.

sevdim ben o burnu. yakından görüp dokunmak istiyorum.

geberin.
Hemen modlara şikayet edip entry mi sildirmiş yazar.
Sorun değil galerisinde duruyor fotoğraf nasıl olsa. Ehehe.

Edit: şikayet ettim diyemiyor da "korkunca nasıl da siliniyor o entry" diyor.
Ben mi silmişim sen mi modlara ağlamışsın?

http://i.hizliresim.com/My9a9N.jpg
Vaaay kuray reyiz, meshur yalayicimiz. Uluyalak.. hayir eline verdigim herkese koymus ic acisi buraya gelmisler yav he he. *
bir yanlis anlasilmaya kurban gitmis yazar. arkadaslar arasinda ufak tefek seyler olur boyle. kendisini kirdiysam tekrar ozur dilerim.
kusura bakma beybi.

bir yazar.
Yüzüne bakılmayacak tipler burada kıza yok şöyle yok böyle diyor. Sözlük mü laf sokma sitesi mi belli değil.
Neyse iyi bayramlar diliyim dedim. Ehe
gün geçmiyor ki sözlük hatunlarından birine saldırıya geçilmesin. yok burnuymuş yok bilmem ne. arkadaş azıcık kalıbınızın adamı olun kadın üzerinden prim yapmayın.

iyi bir yazar, iyi bir arkadaştır.
Götü güzel yazardır. Evet.
Öncelikle üstteki entry için çok teşekkür ederim. Radyo da olup yayın yapmak isterdim fakat maksimum 10 dakika içinde göt yalayıcıları tarafından atılırım, gerek mizacım gerek gerçekleri söylememden dolayı.

Aşırı mahçup hissediyorum sana karşı kendimi, evimde misafir edip hazır sen gelmişken sabahlara kadar bursayı alt üst etmek vardı ama sen de gördün oturamıyorum bile. çok üzüldüm gerçekten, onu geçtim adam akıllı muhabbet bile edemedik. Kısmet değilmiş inşallah bir dahakine çok farklı olacak inan gerçek elçin bu değil.

Sevdiğim bir yazar.

Edit: ebenizin amından dolayı oturamıyorum.
yeni tanistigim yazar iyi birine benziyor. *
Gercek elcin bu degil.. olsaydi duramazdik.. diyen yazar. Sorun degil. Ne demisler no woman no cry. (bkz: yaran çeviriler)
gerçek elçin bu değil diyen yazar. elçin niye oturamıyomuş?

edit: ben de öyle tahmin etmiştim.
(bkz: meme capsi varsa alabilirim)
Cunki essegin zikinden.
Kasla goz arasinda (bkz: kamcukeleyo) ile zirve yapan yazar. (img:#801416)
Burnum sifatimi kaplamasin diye yarimimi yok ettim.
Ayaküstü sev.. Pardon zirve yapmış yazar.
Amk bermuda şort giyen ergenlerin sözlüğünde mi yazıyoruz. lanet olsun.

Midem kalktı.
30 mart 2014 türkiye yerel seçimleri
10 ağustos 2014 cumhurbaşkanlığı seçimi
7 haziran 2015 milletvekili genel seçimleri

başlıklarından ilk ikisini tek başına 3'e, son seçimi ise neredeyse ikiye katlamıştır. kendisi uludağ'ın megastarıdır.

(bkz: uludağ sözlük gerçekleri)
Varosmus bildigin. Sarisaclarimdan bla bla daha bi tarz duruyor.
Ayran içen dayıyla aynı karede yer alan yazar.

Ayrana for isterim.
nickaltı face yorumlarına dönmüş dişi. evet dişi, sadece cinsiyeti ile tanım yapabilirim çünkü yazar demek haksızlık olur. yazmaktan başka herşey yapıyor, "kankilerle eğlenme keyf" "fırında börek keyf" gibi saçma sapan şeyler. yorumlara gülücük eklemeler, başlıkta kikirdeşmeler falan filan. kısaca yeni türemiş bir kezban, vatana millete hayırlı olsun.
izinsiz beni teshir etmiş yazar.

O üçlü fotodaki yanda döner ayrAn gömen adamım. Dava açacam.
Kız kadar delikanlı olamadınız.

Ay bir zirve yaptılar 30tane çok afedersiniz erkek, iki fotoyu kıskandılar da bizim emek verip bulduğumuz fotoğrafları bile sildirdiler.

Bir yazar. iyi eğlenceler dilerim.
3 Kişilik dudakları olan yazar. Bizim dudak Hakkımızı bunlar gasp etmiş meğer.
Allahım sen koru.
ayran icen dayili, benekli pantullu sarisinli, star wars tisortuynen bermuda sortlu zirve fotograflarina cok guldugum yazar.

arkadaki gozlukler illimunatiyi temsil ediyo olabilu. kendisi mason da olabilu.

puhahahah lan hakkaten o nasi fotograf karesi oyle. ibretlik olmus be pampisler.