1. 1.
  rahatlıkla igne batırılabilen ve sahsiyetin bunu hissetmemesini* saglayan sey
  3 ... dopdop
 2. 2.
  sürekli yinelenen a$ırı sürtünme,darp yüzünden deride meydana gelen normal dı$ı kalınla$ma..$ayet nasır vesilesi ile kalınla$an deriye belirli bir sürtünme uygulanıyorsa nasır,üst epidermisin altına dogru ilerleyerek herhangi bir baskı,basınc durumunda ki$inin acı cekmesine sebebiyet verebilir..
  3 ... mrtince
 3. 3.
  aşırı mastürbasyon nedeniye elde çıktığı söylenen derimsi şey. Buna neden olacak kadar mastürbatif bi insan var mıdır o da ayrı merak konusu.
  ... baybars
 4. 4.
  trabzonsporlu kiki musampa'da bulunan hastalıktır. *http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=16429
  -1 ... kara hilal
 5. 5.
  sanılanın aksine sadece dar ayakkabı giydiğinde değil numarası ayağa büyük gelen ayakkabılar giyildiğinde de nasır oluşur. tıbbi olarak anlatmak gerekirse; ayak ilk darbe aldığında * su toplar, eğer ayağa zarar verecek ayakkabılar giymeye devam edilirse ayak tekrar su toplar, bu böyle bir kaç kez tekrarlandığında vücudun kendini koruma ve yenileme savunması devreye girer, su toplayan yer sertleşmeye ve su toplayacak hale gelmemeye başlar. takriben bir yıl içinde * bir ömür boyu kurtulamayacağınız nur topu gibi nasırlarınız olur. özellikle dik bayırlardan inerken bildiğiniz bütün küfürleri ederseniz bir nebze olsun rahatlarsınız ama o nasır sizi bir daha asla terketmez.
  ... cernonil
 6. 6.
  daha çok ayak parmakları arasında meydana gelen deri sertleşmesi.
  1 ... lucifer anarchos
 7. 7.
  nâsır, yardimci manasina gelir.
  ... medyun
 8. 8.
  nasır değil kan çıbanı. * *
  ... nedir yani
 9. 9.
  ellerde çıkan nasırlara karşı her zaman bir saygım olmuştur.hayata karşı bir duruşları sert yapıları vardır.kendinden önceki dokulara karşı saygısızlık etmezler,yerlerini almak için sıralarını bekler,sabrederler..en küçük hücrelerine kadar aralarında bir kenetlenme vardır.yıpranan dokulardan sonra devreye girerler.. gelditen sonrada agırlıklarını koyarlar.. ama dışardan bakıldıgında pek hos karsılanmazlar,küçümsenirler.. pek de sevilmezler... bunlara ragmen yılmazlar..bulundukları yerleri benimser orasıyla ozdeşleşirler, gidene kadar da karekterlerinden ödün vermezler... yok olduktan sonra iz bırakırlar kolay unutulmaz,hatırda kalırlar..... farklı farklı zorluklarlarla mucadele de etselerde yılmazlar,yılmadılar.. bir gun ınsanlar onların degerınızı anlıyacak,hak ettikleri değeri görecekler.. SAYGILAR.
  1 ... ayakkabilariniicerial
 10. 10.
  insana çok rahatsızlık veren cilt problemi ,ananas veya taze beyaz incir diliminin nasırlı bölgede uzun süre bekletilmesiyle , tahminen bir gece , daha sonra da sıcak su ile yıkanmasıyla nasır temizlenir .
  ... schayka