bugün

4. nesil uuser. hoşgelmiş.
2020 Nobel Fizik Ödülü'nü alacağına inandığım şahsiyet. * hocamız olur kendileri.
eğer nobeli alamaz ise kahvede okeye almayacağımız kişi yada kuruluş. çok büyük yeminim var.
bayramlarda SMS yerine kartpostal gönderen, ankara'ya deniz getirilmesini istemeyen, daha çocukken nanocu olmaya karar vermiş ve hedefine ulaşmış kişi. *
(#1506918) nolu entrysinde eğer ironik bir anlatım seçtiyse takdir ettiğim yazardır. seçmediyse de önemli değildir. ben öyle anladım.
bugün doğum günü olması olası kişi. öyleyse iyi ki doğmuş. değilse entryi silerim, hiç durmam..
bu akşam büyük bir parti verecek olan yazar. son duyumlara göre hoş bir mekanı bizler için kapatacakmış. *
iyi ki doğdun dediğim zeka küpü yazardır kendisi.
hakkat nanocu. sözlük e nano teknoloji bilgileri girmektedir.
niye gittiği anlaşılamayan insan-ı mukaddes.
(bkz: nereye böyle)
her nereye gitti ise tez zamanda geri dönsün istediğim badişim.
-gel lan gel su çok güzel! valla... *
hem kel hem göbekli.
(bkz: maocu)
tornada fırıl fırıl fırıldatmak istediğim ideal kilosunu bulmuş yazar.
sınıf arkadaşları üniversiteyi bitirmeden, kendisi yüksek lisansı bitirecek olan yazar.
Ağaca kafaya vurup morartan, kimseye de belli etmeyen, gurur sahibi, akademik kariyerin am.na koymuş yazar. Geçmiş olsun dileğini hakeden insan...
sonumuz hayır olsun dedirten yazar. isaac newton, başına ufacık elma düşünce bilim tarihini değiştirdi. nanocu kafayı ağaca vurunca kim bilir neler gelecek başımızı. merakla bekliyoruz.
(#1999999) entry girerek;
sonu milyarder (mesudiyeli mesut, şener şen) filminde, bir numara ile kaçırdığı için intihar eden bankacıya benzememesi gereken yazar.
(bkz: hele otur bi soluklan yegenim)
(#2000000) entry mağdurlarından, 2222222 numaralı entry'de yine aynı şekilde kastırarak zafere ulaşacağını düşünüyorum. *
dünya turuna çıkan yazar.
son entrysini 8 mayıs 2009 tarihinde 359 kodlu cevapsız çağrı başlığı altına giren, toplamda 171 başlık ve 816 entry sahibi dördüncü nesil yazar.