bugün

yedinci nesil yazar, hoş gelmiş. ayrıca kıbrıs'ta yaşıyor sanırım.
hoşbulmuşdur. evet kıprıslıdır.
kıprızlı bandistacılardanmış... hoş gelmiş..
gendinle tanıştığıma acayip mutlu olduğum yedinci nesil yazar...
benim gözümde kıprısın en güzel gülüdür kendileri..
sevgilerimi bildirmeyi kendilerine bir borç bilirim..
asi duruyor
anladığım kadarıyla, platonik aşık yazarı. geçmiş olsun diyorum.
hoşgelmiş yazar. cici yazar. *
aşırı realist hayat anlayışıyla hakikate ulaşmaya çabalayan bir yazar.
ayrıca (bkz: kıbrısdan gomma görmenin verdiği mutluluk)
(#9568747)

biraz iddialı olmuş sanki. anladığım kadarıyla kendinden bahsediyor, du bakalım okuyup görücez. hoşgelmiş bu arada.
uzun süredir göremediğim nerlerde acaba diye merak ettiğim yazar...
pembe çıtçıtlı kalem kullanıyormuş. ıyhhhhh... bunun şimdi pembe laptop u da vardır.
Zeki Müren sever ritter sportu anımsatan naneli çikolata tadında kıbrıs bağlantılı yazardır. (bkz: sevdim ben keratayı) (bkz: ne de olsa nesildaşım)
olağan üstü birisi sanırım asla çözemeyeceğim birisi ve durup dururken anlamsız bir şekilde ağlayan birisi.ve çok büyük bir öz güveni var.
entrylerinden anladığım kadarıyla, evet evet işte benim gibi bir kıbrıslı daha dedim. emin olamadığım şeyler var tabi. doğma büyüme kıbrıslı mı ve acaba tanıyor muyum. Yazılarından da belli o da benim gibi kıbrıslı olmaktan gurur duyuyor. hoşgelmiştir ve bundan sonra ilgiyle takip edeceğim yazardır.
(#9568747) kendisine hak verdiğim yazar.* ilk aşk acısından sonra aşk ile hayranlığı ayırt edeceğine emin olduğum, mutlu olmasını istediğim yazar. yedinci nesil olduğundan hoş bulduk.
muhabbet ederken haz alınan bir arkadastır.
kıbrıslı yazar. şöyle söylemem gerekir ya bu arkadaş bir gazetede yazardır ya da muhabir. nitekim kıbrıslı bir gencin böyle bir sözlükte vakit öldürübilecegi ihtimali kutupta denize giren türk ihtimalinden daha düşüktür.
bugün bir yıl oldu. eksisiyle artısıyla tam bir yılı geride bıraktım sözlük. çok şeyler öğrendim. iyi dostluklar kurdum. aklı başında, bilgili insanlarla sohbet ettim. yeri geldi başka fikirlere kızdım, bazen öyle entryler okudum ki ağladım da artıladım bazense kahkahalarla bastım şuku butonuna. sabahladım karşında, canım sıkkın olduğunda girdim itiraflar ve derdimi paylaştım. çok mutlu olduğumda da ilk senle paylaştım. ve bu hep böyle olacak. hep senle olacağım sözlük. iyi ki varsın sözlük, iyi bulmuşum seni... iyi ki kabul etmişsin beni....
(#14241564) inci sözlük kaçkını yazar.
(#16146878) helal olsun yazarı. terkedilip arkasından canı sağolsun dıye kızlar bıle soylemez.
haketmediysen söyle biz sövelim.
7. nesil yazarmış.
bugün seninle geçen 2. yılımı doldurdum sözlük. seninle koskoca 2 yılı paylaştık. bu zaman dilimi bana çok şey kattı. seni tanıyıp yazmaya başladığımda henüz 'liseli bir ergenken' şimdilerde üniversiteli oldum. sen de bana çok şey kattın sözlüğüm. her zaman yanımda olan ve beni hiç üzmeyen bir dostsun. iyi ki varsın...
(bkz: yedinci nesil silik)