1. 11.
  uludagsozluk hamachi ile fifa08 oynuyoruz zirvesinin finalistlerinden. şu dakikalarda büyük bir heyecanla rakiplerinin maç skorunu bekliyor. sempatik ve renkli kişiliğiyle zirvenin gülü oldu. şu anda gelen son dakika haberiyle söyleyebilirim ki turnuvamızı ikinci olarak tamamladı. kendisiyle her gece bir maç yapmadan uyuyamıyorum, bağımlılık yapan bir tarafı da var.
  1 ... kratostol
 2. 12.
  aynen adı gibi naif bir yazar. fifa turnuvası tanışmamıza vesile olduğu için mutluyum.
  ... enes
 3. 13.
  enteresan bir karakter samursam. önce bi' inanamadı benim ben olduğuma. sonra bi' inandı "noluyoruz?" falan dedi. sonra durdu, bi' iltifat ritüeli oldu o sırada. sonra "iyi geceler" falan dedi gitti. robin hood gibin, peter pan gibin bir şey bu heralde. iltifat etti ve kayboldu.
  1 ... sonika
 4. 14.
  99 kişilik birinci sınıfta o sne değişen 7 öğretmenimden ilkine dair hatırladığım tek şey. sürekli naif yazmak gerekir deyip dururdu, anlamını öğrendiğim ilk egzantirik kelime.
  1 ... fehimsiz ekmek
 5. 15.
  aynı zamanda eğlenceli, komik bir yazar.
  ... fehimsiz ekmek
 6. 16.
  (#3743744) entrysiyle içindeki o yüce adamı çıkarmış yazar.*
  1 ... paraisorey
 7. 17.
  kendisiyle tanıştıktan sonra lisede olduğunu ve hedefinin ingilizce alanlı olduğunu öğrendiğim sevimli ve tatlı konuşmalarıyla kendini daha da şeker haline getiren hata giderici ve uyarıcı yazardır. *
  1 ... haroon
 8. 18.
  ulu sozluk hamachi ile fifa 08 oynuyoruz zirvesi 2 ye ilk turdan veda ederek renkli kişiliğini zirvemizden esirgeyen nankör bünye. nolmuş elendiysen, küsüp gitmen mi lazım, kalsaydın da ortam yapsaydık kendi halimizde, taşak geçeydik milletle *.
  -1 ... kratostol
 9. 19.
  yollarına gül dökerek uğurladığım...
  4 ... duymakistemiyorum
 10. 20.
  anlamını bilmemek misal,çocukça..
  ... arafta