bugün

illuminati nin çoğu şeyi kontrol ettiğini düşünürsek, hiçte yadırgamayacağımız önerme. adamlar çarkları elinde tutuyor.
(bkz: bu sonuncu ağır geldi be)
doğru önermedir. en basitinden tupac amaru shakur, doğu yakası elemanları tarafından değil illuminati tarafından öldürülmüştür.
inanmak istemediğim, kesinliği ispatlanamayan önermedir. ancak kanıtları kafa karıştırıcı olmakla birlikte, sanatçıya karşı oluşmuş bir örgütlenme de olabilir.
örneğin; (bkz: lady gaga)
[null http://vigilantcitizen.com/?p=1676]
edit: linki bir daha okudum da, tam bir komplo teorisi, yazarın paranoyak fikirlerinden oluşuyor. ancak okuyup da karar verin.
edit:benim de görsellerim var**, ama beynim falan yıkanmadı, dünya görüşüm de sağlam, henüz bir etkisini göremedim.
bir genel geçerliliği var mıdır bilinmez ancak rihanna'nın kesinlikle aralarında bulunduğu şeydir. son klibi s&m'de arkada "the princess of the illuminati" yazısı geçmekte, ayrıca umbrella'da da 1 saniyelik bir kısımda baphomet görünmektedir.
--spoiler--
ve rihanna. rihanna'nın umbrella klibinden bir kare. bu kareye çok dikkatli bakın. rihanna bir piramit içinde ve kafası öne eğik şekilde kollarını çaprazlamasına havaya kaldırmış. dikkatli bakarsanız orda şeytanın kafasını göreceksiniz. kollar boynuzu temsil ediyor. kafa, göz, burun ve hortum da var o şekilde.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/109892/+

--spoiler--

ayrıca rihanna'nın satanist olduğu zaten bilinmektedir. umbrella şarkısında geçen şu sözler de ;

--spoiler--
(ella ella, eh eh eh)
under my umbrella
(ella ella, eh eh eh)
under my umbrella
(ella ella, eh eh eh)
under my umbrella
(ella ella, eh eh eh, eh eh eh)

--spoiler--

-ella ella- satanistlerin şeytana ibadet olaraktan ayin yaparkenki zikir şekillerinden birisidir. şarkının içinde de nakaratlarda geçmekte ve kendisini belli etmektedir. ha bir de ayrıca illuminatinin kontrolü altında olan binlerce ünlüden sadece birisi olduğundan yine doğru olan önermedir bu başlık.
çok geç kalmış tespitdir. lakin illuminati çook uzun yıllardır müzik endüstrisini kontrol etmektedir. inanmayanlara şuanda bile ingilterede her dakika en az bir evde çalan albüm olan dark side of the moon geliyor.

http://3.bp.blogspot.com/...e-Dark-Side-Of-391223.jpg
doğrudur. buna karşı şarkılar yazılmıştır. bir tanesi için

(bkz: muse) (bkz: uprising) *
illumunati'nin varlığına inananlar onun tüm dünyayı ve dünyadaki bütün olayları yönettiğine inanırlar.
bu durumda bunu müzik endüstrisiyle sınırlamak saçmadır.
patates tarlaları da illuminatinin kontrolü altındadır.inanıyorum ben buna.
illuminatiyi bilmiyorum lakin hristiyanlığın sembolu michael jackson'un müslüman olduktan sonra öldürüldüğüdür orası kesin.
doğrudur. özellikle bu teenager denilen kesime hitap eden ünlü amerikan sitelerinde, dergilerinde, televizyonlarında falan dikkat ederseniz top 20 de boktan şarkılar vardır. yani bu tür listeleri kendileri ayarlarlar. bu şarkıların sahiplerine bakıldığında gençleri kolaylıkla yönlendirebilen, bir hareketiyle peşinden koşturabilen; kısacası bir trend başlatıp bitiren tipler vardır.
aga varsa eğer öyle bişey, şu can kan'la ismail yk'yı da bi yok etseler, silseler piyasadan. tapınırım lan o zaman...
(bkz: can kan=illuminati)
illuminati'yi türkiye'de unkapanında görmüştüm bi ara demek bu yüzdenmiş.
yazarlarımızın güzel tespitlerini kullandıkları entry'lerdir efenim.
(bkz: biggie vs 2pac)
şu an aklıma geldi. hiç bir yerde okumadım ama kafama takıldı. konu hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse her yıl ingilterede glastonbury festivali düzenleniyor. dünyada en çok katılım olan ve en ünlü festivallerden biri. 40 yıllık bir geçmişi var. ana sahnesinin adı (şekli de dolayısıyla) pyramid stage. * *

görsel
(bkz: 40 yapar)
müzik insanları etkiler ve değiştirir bu yüzden illuminatinin müziği kullanmasıdır.
illuminati sadece günümüzde değil, avrupadaki rönesans hareketinden beri müziği kontrol etmektedir. klasik müzik eserleri (severek dinleriz o ayrı) hepsi tapınakçıların destek ve yönlendirmeleriyle oluşturulmuş müziklerdir. temelini dini müzikten almış ancak bir takım gizli öğretilerle ve gül haçlar'ın organizasyonlarıyla, ulaştığı son şeklini almış, avrupadaki krallıkların ihtişamını sergiler bir role bürünmüştür.
temeli kilise müziğidir.
hiçbir zaman halkın müziği olmamıştır. ne zaman ki müzik endüstriyelleşmeye başlamış (1960lı yılların amerika ve ingilteresi'nden bahsediyorum) o zaman müzik basite indirgenerek insanların önüne kapitalizmin bir mezesi olarak sunulmuştur.
kesinlikle doğru olduğunu düşündüğüm durumdur. rihanna'nın son kliplerinden birinde o yazı benim de dikkatimi çekmişti ''the princess of the illuminati'' illuminatinin müzik ile birlikte birçok şeyi de kontrol ettiği inkar edilemez bir gerçektir ki yıllardır farklı farklı ispatları yapılmaya devam etmektedir.
reinmanın çoğu sektörü ele geçirmesinin kanıtıdır.
(bkz: uyandırma projesi)
sözlüğün fazlası ile ciddiye alması gereken garip ilşkiler yumağı, para, semboller, şeytan, rain man ne ararsan var.