sol liboşlarla siyasal islamcıların biricik aşkıdır.. ucuz iç gücü nedeniyle patronların biricik sevgilisidir hiç şüphesiz..
Ülkemize emanet edilen nadide insanlar,gecinebilecekleri kadar ( asgari ücretin en az bir buçuk katı ) maaş verilmesi gerek .
5 metre ötede çöp kovası olmasına rağmen, çöpünü apartmanın dibine bırakan medeniyet görmemiş hayvanoğlu hayvanlar. çöpünü çöp kutusuna atanını görmedim. elinde bir şey varsa yürürken yere çöpünü atarak gidiyor.

sizin burada olmanıza sebep olanların 7 sülalesini...
Daha çok gelsinler aq.

Nasıl olsa görmüyorum hiç
Şüphesiz ki ktç nin yaşadığı yerde mülteci yok denecek kadar azdır.
sayıları 13 milyon olduğu söyleniyor.
korkunç bir durum.
Gitmezlerse ilerde problem çıkaracaklar. Hadi alıyorsun 1 milyon tamam 9 milyon ne mk. Bir ülkenin çöküşü.
önce ev sonra yardım sonra iş.
(bkz: ümit özdağ mülteci dayanışması vakfı) *
görsel
ülkemde istemediğim topluluk. isteyen ırkçı diyebilir. ülkemde suri ve afgan istemiyorum. bu adamların kaydı falan yok. ne zaman ne yapacakları belli değil. kimliği bile olmayan bir adamı suç işlemekten nasıl alıkoyacaksın?
Kapitalizmin ekmeğine bal kaymak sürmektedirler.
Konu sadece siyasi değildir.

Ucuza iş gücüdür mülteciler.
Ve bu nedenle Türklerin insani koşullarda maaş almasını engellemekte, ve hatta işsiz kalmalarına neden olmaktadırlar.

Ülkede pek çok ekmek bulamayan türk var iken 6-7 milyon mülteci bu ülkenin neyine?
bakın, almanya, isveç, herhangi bir avrupa ülkesine mülteci olarak gidiyor olsam, iltica etmiş olupta kabul alsam bir şekilde, çok samimi söylüyorum, o ülkede, o ülkenin vatandaşından daha çok vatandaş olur, minnetimi bu şekilde gösteririm, bazı gurbetçilerimiz gibi sosyal devlet statüsünü suistimal etmem, ya da ülkemizdeki şerefsiz suriyeliler gibi taciz, tecavüz, çeteleşme, bir virüs vari kolonize olma ve yok etme politikası uygulamam.
Sığındıkları ülkenin gözü aç, yardımlaşmak nedir bilmeyen vicdansız sakinleri tarafından sevilmeyen, hayatları darmadağın olmuş insanlar bütünü.

dipnot:mülteciler arasında kötü insanlar olması, geniş kitlenin zor durumda insanlar olduğu gerçeğini değiştirmez. Biliyorsunuz ki mülteci olmayıp gayet o.ç. olan insansılar da var.
Gittikleri ülkelerin sosyal haklarını suistimal eden parazit sürüsü.