bugün

Eevet Müge anlı belkide daha eti kemiğinden bile ayrılmayan gencecik 24 fidanın aynı gün toprağa verilmesinin ardından toplumun "hümanizm de bir yere kadar" yakaladığım örgütlünün anasını sikerim diyerek hergün bir bayrak gösterisi ile sokaklara dökülürken hala bazı bölgelerden şehit haberlerimiz geliyordu. Evet en azından kendi içlerinde kurtarılmış bölge olarak ilan ettikleri van ilimizin de içinde yer aldığı bölgede at oynatırken bu soysuz sopsuz şerefsiz vatansız köpekler gece dağda gündüz evinde olarak aramızda gezerken kimse toplumun tüm kesimini içine alacak laflar sarfetmedi elbette, Müge anlı'da o bölgedeki pkk sempatizanı olan güruhu kastederek ettiği söz kısa ve net olarak şu idi : "Çoluk çocuk taşladığınız polis hemen yardıma koştu, dağda keklik gibi avladığınız asker akabinde hemen yanınızda, artık kendinize çeki düzen verin haddinizi bilin" bu laf kimin zoruna gittiyse açık ve net dyorumki defolun lan vatanımdan, Orada polise askere yapılan saldırılar kınanıyor, siz ise kınayanı kınıyorsunuz, sikerim hümanizm anlayışınızı sizin, elbetteki van topyekün kastedilmemiştir, edilemezde, edilmemelidir de, ama bu lafın müsebbibi olanlar, üzerine alınması gerekenler olacaktır, Onlara karşı da ben müge anlı'nın yanındayım, tüm söylediklerinin altına imza atarım, kendisini hiç sevmesem de bu sözleriyle takdirimi kazanmıştır, Şimdi eksileyen eksilesin o kadar da dar düşünmeyin aq.
(bkz: her boku faşizmle süslemek)
(bkz: tam destek)
diğer bir ifadesi şehitlere ve ailelerinne bir nebze olsun başbakana rağmen canlı yayında destek olmaktır, aferin anlayana.
tam destek hep destek.

not:faşist değilim, kafatasçı değilim, normal bir vatandaşım.
müge anlı yı şikayet ediyoruz kampanyasına karşı eziklerin başlattığı kampanya. sözlük yazarlarımız magazin dünyasının oyuncağı oldu amk. müge anlı gibi itici ırkçı bir karakteri desteklemekten utanır insan. hele o sözlerden sonra.
hayatında faşizm görmemiş bünyelerin faşizm ile bağdaştıracağı kampanya.
(bkz: hep destek tam destek)
göz önünde olan insanların zaman zaman bu tip çıkışlarına yabanci değiliz. geçmişte olduğu gibi gelecekte de bu tip dışavurumlar olacaktır, şüphesiz. zira insanız.

unutmamak gerekir ki toplumları derinden yaralayan (zincirleme ) faktörler , insanoğlunun bilinçaltında lokalize halde bekleyen bazı düşünceleri indükleyerek insanın bu tip söylemler içerisinde bulunmasına neden olabilir.
destek olunca gerici kafatasçı olunur,ama pkk lı da olsa üzülürsek insan sevgişsi tomurcuklarıyla doluşuruz entel oluruz değilmi. yUNUS GEVRAN yaşı daha 11-12 olan yunus isimli bir piç velet bugün ambulansla ağrıya götürülürken yolda geberir, buna mı üzülelim, face hesabında ahmet kayalar, pkk nın dağlıca baskını, kürdistan marşları falan paylaşmış, ama takriben yarım saat evvel hesabına erişim yapılamıyor, ben bu piçe mi üzüleceğim lan, elbetteki hepsini kastetmiyoruz. Pkk ya saygı duyan kimseye saygım olmaz, varsın bu piçler de beni saymasın aq.
pkk yandaşlarına lafı söyledi bazılarının zoruna gitmiştir.
Bazılarının zoruna gitmesi normal, çünki onları kastetti, polise taş atanlar, askerimi dağda keklik gibi avlayanlar derken beni kastetmedi ya.
kampanya konusuyla ilgili sonuna kadar verdiğim destektir.
başka konular için şimdiden söz veremem.
müga anlı fanı filan değilim sadece ilgili haberi okudum ve destekliyorum. hak veriyorum.
geyiq yapmak için açılan başlıklara bakılırsa müge anlı'nın sözlükte savunulması bazı vansever maskeli gerillaların zoruna gitmiş, olsun, benim içim rahat, eminim müge'nin de içi rahattır denileesi durum.
tutmayacak kampanyadır. lan benden daha faşisti var mıdır diyodum müge hanım çıktı iyi mi.
müge anlı bir çoğunun içinde sürekli beslediği kine dönüşme eğiliminde olan duyguları dile getirdi.
aslında bu beslenilen ve dillendirilen duygular kolay olandır. zor olan 'sabrı cemil'dir. zaten sabırsızlığımız yüzünden sürekli yolda kalmaktayız, iki adım ileri bir adım geri ilerleyebiliyoruz. insanlığımızı sürekli duygularımızın arkasında bırakıyoruz.
pkknın meclis temsilcisi demirdaş demiş ya "yardımlarda kardeş kokusu var", birileri yardımlara koku burakmakla yetinince birileride sadece kokusunu algılıyor. hele bir yüreklerimizide yaptılarımıza ekleyebilsek birçok mesele çözülecek aslında.
Terörist destekçisi olmaktan utanmayanların insanlık dersi verdiği kampanya.

Dünyada katil, cani, terörist kelimelerinden daha ağır hiçbir şey yok.

Faşizm dahil..o yüzden yaz beni de..
(#13491168)
katıldığım kampanyadır:

http://www.cihan.com.tr/m...tv_video&categoryId=0
van halkı sizi desteklemiyor!
(bkz: van da atv ye büyük tepki)
doğru söze ne hacettir.
siktirin gidin lan. iyice kafatasçı olup çıktınız başımıza amına koduklarım! bu ülke senelerce şiddetle sınanmadı mı hala ne höt höt ötüyorsunuz lan?! göt oğlanları sizi. anca klavyede cırcır olmuş gibi sıçın ambitleri. şiddete şiddetle hiçbir boku çözemezsiniz. orta çağda yaşamıyoruz mallar. onlar silaha, şiddete, caniliğe başvurdu diye biz de mi başvuracağız. ulan böyle olduğunuz müddetçe hiçbir bok yapılamaz bu ülkede. hiçbir bok!
sonuna kadar arkasında olduğum kampanyadır milyonların söylemek isteyipte söleyemediğini dile getirmiştir.*****
vanlıların yüzde 49.41 inin seçimlerde pekeke'nin gravatlı temsilcilerine oy verdiği düşünülürse sonuna kadar desteklenmesi gereken harekettir.
kendisi farkında değildir (veya da farkındadır) kaş yapayım derken göz çıkarmıştır, şu acılı günlerde devlet politikasına ters düşen, tabiri caizse bölücülerin ekmeğine yağ süren bir konuşma yapmıştır, bu kadar deneyimli bir programcının canlı yayında şahsi görüş bildirmesi deneyimle bile hiçbirşey kazanılamayacağının bir örneği olmuştur, ne yazıkki tarih sayfalarındaki yerini almıştır. bu saaten sonra o nu ancak bdp destekler, onu destekleyenleri de bdp destekler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar