1. 1.
  tanım: adam, adam, adam.

  ulan inekler ben ki pink floydla demet akalın arasında gelgitleri olan * bir eleman olarak tanıyorum bu adamı yıl olmuş 2014 mayıs hala adına 1 entry yok.

  ulan aylar sonra entry girdirttiniz kevaşeler.

  https://video.uludagsozluk.com/v/mustafa-taş-116223/  ondan sonra yok ben gri şehrin adamıyım yok ebesinin nikahıyım falan.
  1 ... moderasyonibnesikollakendini
 2. 2.
  (bkz: olaydık) şarkısıyla ankaranın gururu aslen çankırılı olan şarkıcı.
  ... hepsi yalan
 3. 3.
  adam gibi adamdır. diğer angaralı gevşekler gibi müziğine cinsellik katmaz sesi yorumu sazı sözü on numaradır.

  şiddetle tavsiye olunur.
  1 -1 ... kuzengorunumluamcaoglu
 4. 4.
  ''Sende Anlarsın'' Diyen Angaralı türkücü gardaşım.
  ... izmir ne taraf
 5. 5.
  kış masalını bir de bundan dinleyin türkücüsü.
  ... hi im from trakya
 6. 6.
  kendisine ankaralı olmam dolayısıyla az çok kulak aşinalığım vardı. birkac kez de dinlemişliğim var. kendisini diğer ankara oyun havası akımının mudavimlerinden ayıran şey, sesinin ve yorumunun güzelliği, söyleyiş tarzının varoşluktan-seviyesizlikten son derece uzak ve müzik birikimi olduğunu söylemeliyim. cunku arkadasimin soyledigine gore,kendisi bağlamaya ciddi anlamda hakim, eski trt saz sanatcısı. öyle boş adam değil yani. yaptigi işin tanımı da bence, hayatta sıkıştıgınız zamanlarda mustafa abimizin biraz türkü biraz çıstak çıstak oyun havası biraz da şekerli arabesk içeren sesine-yorumuna bırakmak. yani saygı duyuyorum(ki benim müzik tarzım çok çok farklıdır) geçen spotifyda gezinirken dedim bakiyim bu abimizin albümü varsa dinleyelim diye. 2012 de dost kazigi diye bir album cikartmis, sarkilarin bir tanesinde bile en ufak bir gevşeklik yok. kendi tarzıyla türküler ve ufak şekerli angara bebesiyiz şarkıları. oyun oynarken hoplaya zıplaya dinledim yani. dinleyin abicim, ön yargılı olmayın.
  ... nexus24