belli olmayan konu.Emperyalizmin ve Kapitalizmin ve onların yarattığı ve yönettiği Komünizmin etkisiyle insanlık tarihinin en büyük felaketlerini yaşadığı 500 milyondan fazla insanın savaş yüzünden öldüğü şu Yakın Çağ adlı devrimizde büyük bir lider doğdu yaşadı ve öldü. 1881 yılında Mustafa Kemal doğdu kahramanlıklar yaptı yıkık bir ülkeyi modernize etti ve vefat etti.Ve bence bu kişi Masondu ki bir çok kanıtı mevcuttur.

1.olarak Mustafa Kemal Selanik doğumluydu ve herkesin bildiği gibi 1492 yılında ispanyadan kaçan Yahudiler Selaniğe ve izmire yerleştirildi (ki bunların arasında sabetaycılık adlı kendini mesih eden Sabetay soyundan giden kişilerde vardır onlar Yahudi değildir kendilerini Yahudi kabul etmezler) Selaniğin büyük bir kısmı Yahudiyken Sabetay Sevinin etkisiyle Sabetayist oldu.Şunu'da biliniz ki Atatürkün okuduğu Şemşi Efendi Okulunun kurucusu Şemsi Efendi, yada gerçek adıyla Simon Zwi adlı bir Sabetayisttir Şemsi Efendinin mezarının olduğu yerdede sabetaycı mezarları çoktur.Bundan çıkarak Mustafa Kemal iddialara göre Sabetayist olabilir.
Tabi kesin Yahudidier,Sabetayisttir demiyorum ama iddialar kuvvetli ki Atatürkün dini hiç beni alakadar etmez isterse beyaz peynire tapabilir önemli olan yaptıkları ve mason olup olmadığıdır.

2.Atatürk 17 Mart 1937 tarihinde Ankarada Romanya Dışişleri Bakanı Tituleskoya şunları söylemiştir

-Bütün cihanı ve beşeriyeti tek bir bütün saymak bütünü oluşturmak ve muhafaza etmek ve her milleti bu bütünün uvzu saymak ve tek bir ''DÜNYA MiLLETi'' kurmak amacı ile toplanırsak gerçekten acıdan kurtuluruz.

Evet bu sözler çok sağlam kaynaklardan alınmıştır. Tek Dünya Milletini ve devletini savunan bir Atatürk görüyoruz.Ki herkesin bildiği gibi şeytani Masonluğun amacıda ''Tek,Dinsiz,Şeytana Tapan,Faşist Bir Devlet'' kurmaktır. Mustafa Kemal Masondur demiyorum ama kanıtlar kuvvetli.

Ayrıca ittifak Terakkinin büyük kısmının mason olmasıda var.
Ayrıca Lenin,Stalin,Karl Marx gibi masonlarında yaptığı sağ eli ceketinin altına kalbinin üstüne koymak Mason Sadakat Pozudur ki Atatürkünde böyle bu pozisyonda binlerce fotoğrafı vardır.

Nutuktada Atatürk ''Budizm,islamı,Hristiyanlığı tek kenara bırakırsak Tek Bir Millet Kurabilirsek barış sağlarız'' demiştir.

Elbette bu görüş hakkında kanıt sundum şimdi görüş aleyhtarı kanıtta sunucam. Tarafsızım çünkü.

Şimdi Atatürkün annesi Zübeyde Hanım dindar Hacı Sofi ailesinden gelir babası Yahudi bile olsa Yahudiler ve Sabetayistlik anneden geçer ki Zübeyde Hanım çok dindar bir Müslüman olduğundan Atatürk Yahudi olamaz Sabetay hiç olamaz.

Görürüz ve biliriz ki Mason Lenin Almanya tatilindeyken Ekim Devrimi oldu ve Bolşevikler başa geldi.Elbette Devrim sırasında Lenin Rusyada bile değildi ve devrimi yapacak parayı nereden buldu sizce? piyango mu çıktı? Mason Hitler 10 yılda Almanyayı nasıl süpergüç yaptı? Hep saygıdeğer Mason Biraderlerin yardımı var. Ama Atatürke baktığımızda ayağına geçirecek çarığı olmayan silahsız bir yığın insanla Binlerce Modernize askere karşı savaşıyor.

Birde Atatürkün Nutukta bahsettiği şu mesele

''Eğer bir gün islam Devletleri ve Şark birleşirse bir konferans kurup seçimle bir ''HALiFE'' seçebilirler.''

Buradada halife seçiminden bahsediyor ki Masonların en büyük düşmanı dindir. Çünkü insanları din böler ama dinsizlik birleştirip faşist merkezden yönetmelerine yardım eder. Ki Atatürkün söylediği şu sözlerde var

''Allah birdir ve şanı büyüktür.Peygamber Efendimiz Rab tarafından biz Ümmete memur ve elçi seçilmiştir. evren kanunlarını koyan Tanrıdır''.

Ayrıca 1948'de inönünün açacağı mason localarını 1935 13 Ekimde Mustafa Kemal kapattırmıştır. Ve Masonluğa karşı Dumlupınarda,Sakaryada savaşmıştır.

Bildiğiniz gibi mason liderler Lenin,Hitler,Stalin güçsüz ülkelerini güçlendirdiler ki bu işlerinin parasal kaynağı Masonluktur. Lenin,Hitler,Marx,Stalin kuklaydı ve onları Masonluk başa getirdi Masonluk baştan indirdi.

Aslında Atatürküde masonlar öldürmüş olabilir. Atatürk hastayken doktoru olan şahıs Mason Locası Büyük Üstadıydı bu sır değil herkesin bildiği gerçek Mim Kemal Öke büyük üstaddı. Bunu gören Celal Bayar Fransız doktor getiriyor. Doktor Atatürkün siroz olmadığına karar verince Fransaya geri gönderiliyor ki Atatürk sirozdan ölmemiştir.

Atatürk masonmudur değilmidir dindar mıdır dinsiz midir bilmiyorum ama gerçekten o olmasa bizlerin burada olmayacağını biliyorum.
kesinlikle değildir.

hatta atatürk ün masonların hareketlerini kısıtladığı, doktorunun mason olduğu, bu yüzden de yavaş yavaş ölüme sürüklendiği bilinir.
mustafa kemalin şam ordusundan geldikten sonra mason bir gruba katıldıgı ancak belli bir süre sonra fikirlerini benimsemeyip çıktığı tarihçe bilinir.
aklım almıyor gerçekten bu soruyu kendine ve insanlara sorabilme cesareti gösteren insanları.
Çık.4: 6 Sonra, "Elini koynuna koy" dedi. Musa elini koynuna koydu. Çıkardığı zaman eli bir deri hastalığına yakalanmış, kar gibi bembeyaz olmuştu.

Çık.4: 7 RAB, "Elini yine koynuna koy" dedi. Musa elini yine koynuna koydu. Çıkardığı zaman eli eski haline dönmüştü.

Atatürk’ün bunu Tevrat öğretisi olduğu için yaptığına delil sunanların bilgisiz oldukları ortaya çıkmaktadır. Neden mi?

Ben de o zaman Kuran’dan Neml Suresi 12. ayetten örnek veririm.

“ELiNi KOYNUNA SOKTA KUSURSUZ BEMBEYAZ ÇIKSIN, DOKUZ MUCiZE iLE FiRAVUN VE KAVMiNE GiT ÇÜNKÜ ONLAR YOLDAN ÇIKMIŞTIR.”

Ee şimdi ne oldu, Atatürk’ün yaptığı bu hareket, Kur’anî bir hareket oluverdi. O duruş; TÜRK TÖRESiNDE, (BiLGE KAĞAN) DURUŞUDUR.Sağ el kalbin üstünde, manası, kalbe ermek, KALP’EREN YANi ALPEREN duruşudur. Tüm milletinin değerlerini -Yüce Yaratıcının islam tasavvufunda da dile getirilen, “mümin kulumun kalbine sığdım” mecazı gibi- sıkıca kalbe bastırmak, kalbinin, bu değerler için attığının simgesidir.

Bu duruşu ayakta, dik durarak ve yerde bağdaş kurarak, oturarak tüm
bilge Türk Başbuğları yapmıştır. Çünkü töredir.
Mason loncalarıni kapatan bir insana böyle bir hükmü yakistirabilmekte guzeldir hanny...
Masonlar ateistleri kabul etmezler. mason olmak için inançlı olmak gerekir.
mason ateistlerinin müslümanıdır. cemaat namazlarında o önderlik etmiştir masonlara. öyle bir şey işte.

61. derece olabilir.

(bkz: bize her yer trabzon)
(bkz: atatürk kosun size e mi)
Ebenin şeyidir artık. Ulan tartıştığınız şeylere bakın kaç kere açıldı bu konu hala aynı.
Değildir.

Yukarıda mason diyen bir yığın amsalak sallayıp durmuş kıçından, ben de değildir diyorum.
Hayır aksine masonluğu kapatmıştır.
şu adama yattığı yerde bile huzur vermiyorsunuz ya allah da belanızı versin.
He masondu amk babası da yok şemsi efendi okulu da yahudi okulu zaten.
Dedemde kesin mason eli hep ceketin altında kalbinin üstünde la bi sie .
bu konu hakkında 2 farklı olay vardır. ilki; gençliğinde bir arkadaşıyla mason derneğine gittiği ve kayıt olduğu, ama bir daha hiç ilgilenmeyip, masonluk hakkında hiçbir şey bilmediğidir. ikincisi ise; doktor mim kemal'le birlikte bir sofrada otururken "kemal, anlat bakalım şu masonluk nasıl bir şeydir?" der. mim kemal'in anlatması üzerine "hiç de güzel bir şey değilmiş. benim aklıma hiç uymuyor," der. mim kemal'in ise mason olduğu bilinmektedir. hususi ona sormuştur. şimdi,ilk iddiaya dönersek, mason olmuş her insanın kayıtları mevcuttur. mason derneği bu iddia üzerine açıklama yaparak ata'nın mason olmadığını, böyle bir kayıt olmadığını söylemişlerdir. buna göre ata'nın mason olmadığı kanıtlanmış oluyor.
bunu diyenler orda burda piramit, göz falan da ararlar. paranoyak mode on yani.
nereden vuracağını şaşırmış insanların ortaya attığı saçmalıktır. Bizzat ben 560 sayfalık nununla ilgili dökümanlar buldum ve inceledim. Tatmin etmedi çoğu saçma geldi.
(bkz: bir deli kuyuya taş atmış)
mason olsa ne olmasa ne?
nereden vuracağını şaşırmış insanların ortaya attığı saçmalıktır. Bizzat ben 560 sayfalık nununla ilgili dökümanlar buldum ve inceledim. Tatmin etmedi çoğu saçma geldi.
(bkz: bir deli kuyuya taş atmış)
herkesi siktiniz gözü atatürk'e diktiniz.

gözünüze sokayım.
youtube'da "hangi ünlüler mason, illuminati" vs videolar izledikten sonra kendini hayal dünyasında bulan kişi söylemidir.

bilmiyorsan git araştır; tarihte mason localarını kapatan kaç tane lider var bi bak. mustafa kemal atatürk'ü; atatürk öldükten sonra başa geçip masonik zihniyetin kölesi olan ve şuan başta olup masonik eylemlere katılan liderlerle karıştırma.
atılmışır, daha doğrusu uyutulmuştur. kaydı dondurulmuştur. masonlukta kural allah inancıdır. allah inancı olmayanlar uyutulur.
(bkz: yok tayyip rahip)
yok ebesinin *mi.
hay atatürk kadar başınıza taş düşsün diye cevaplanacak soru. azıcık şu beyninizi adama nankörlük yapmak için değil de saygı duymak için kullanın.
(bkz: #22721435)