bugün

entry'ler (301)

devlet bahçeli

15 yıldır reyizlik yapıp, mhp yi bi kadem ilerletmeyen adam. zaten ona biçilen rol de budur.

aysel tuğluk

bir kadın neye benzememeli, bize gösteren kişidir.

sözlükteki kürt düşmanlığı

olmaması gereken düşmanlıktır.

unutulmamalı ki her kürt pkk lı değildir. bu bir önyargıdan ibarettir. ama şu da var ki kürt halkının içinde ciddi miktarda pkk lı var. hal böyle olunca kürt ve pkk birilerinin zihninde eşitlenmekte. hele hele ankara yı teğet geçip doğuyu görmemiş biriyseniz.

ne yaparsak yapalım kürt kardeşlerimizi düşman olarak görmeyelim. pkk ve kürtleri ayırt edelim.

zira pkk sadece kürt hareketi değil ki neticede. en büyük destekçileri dışarda. bunu unutmayalım.

cezaevindeki 10 bin kürdün açlık grevi yapması

bir eylemdir.

tasarruf sağlayan da bir eylemdir. kendilerine teşekkür ediyoruz. durmak yok greve devam.

abdullah avcı

teknik direktör.

şike nedeniyle biten türk futbolunun bitik teknik direktörü. sen şikecileri aklarsan aziz yıldırım gibi futbolun içine eden adamları tutarsan sonuç böyle olur tabi. ilahi adalet gerçekleşmiştir. iyi oh olsun.

hamit altıntop

real in neden gönderdiği anlaşılan topçu. jose akıllı adam.

ali ağaoğlu

ben yaptım, ben ettim, ben ben ben ben diye diye ortalarda gezen adam.

neymiş efendim tarih hayal edenleri değil de bilmem neyi yazarmış. yav kardeşim kimsin sen? fatih gibi istanbul u mu fethettin? ne yaptın ki tarih seni yazsın. buram buram cehalet var sözlerinde. cebine iki kuruş para giren bu hale geliyor.

allah var senden büyük allah. mezarlıklar hayallerini gerçekleştirenlerle de dolup taşıyor. hatırlatması benden.

defalarca izlenebilecek romantik filmler

selvi boylum al yazmalım. tek geçerim.

felix baumgartner

dalma, dalış, uçmak, fırlamak vb. gibi kelimeleri hamburger yapmış adam.

asıl önemli olan ise ''ne kadar küçük olduğumuzu anladım '' demesi idi. bu gayet ilginçti.

beşir atalay

anlaşılmaz bir şekilde türkiye nin aleyhine çalışan kişi.

eğer bugün pkk tekrar bu kadar eylem yapabiliyorsa bunda birilerinin kabahati var. ama gel gör ki adam halen bu ülkenin başbakan yardımcısı. açılım adı altında başlattığı saçmalıklar son hızda devam etmekte. koru bizi yarabbi.

arapçayı kutsal sanan gerzek

kuran dan bihaber yaşayan insanların tespitidir.

arapça cenab-ı hak tarafından seçilmiş bir dildir. ayrıca arapça ya bedevi dili demek terbiyezlikten başka birşey değil.

abdullah avcı

milli takımla arasında kan uyuşmazlığı oluşan şahıs.

avcı nın bir kere kafasında bir sistem yok. futbolcu seçimi yok. tarzı yok. karizması yok. sen romanya ya bile evinde mağlup oluyorsan, bu iş bitmiş demektir.

avcı takım oyunu nedir bilmiyor. kendini hala ibb de zannediyor. orası köy dü burası şehir. ufku bu kadar dar olan biri nasıl başarılı olabilir?

rte nin başarısının kemalistlerin çenesini yorması

ilginç durumdur.

bir kemalist olmadığımı belirtmek isterim. ama tayyip erdoğan a asrımızın dehası demek de ayıpla iştigal etmek be kardeşim. hangi deha? şartlar cuuk oturdu, karşısında kemal ile devlet gibi iki becereksiz var. meydanı boş buldu, o kadar.

mustafa kemal atatürk mason mu sorunsalı

kesinlikle değildir.

hatta atatürk ün masonların hareketlerini kısıtladığı, doktorunun mason olduğu, bu yüzden de yavaş yavaş ölüme sürüklendiği bilinir.

recep tayyip erdoğan ın özellikleri

müthiş egosu. tek geçerim bu özelliğini.

osmanlı padişahlarının dinsiz olması

yaş iftiraya yeni bir boyut getirmiş tespittir. helal olsun size.

evrime inanan müslümanlar

ilginç müslümanlardır.

ben ancak şunu bilirim: '' maymundan gelmiyoruz ama maymunluğa doğru gittiğimiz kesin. '' (arog dan bir laftı)

aspekli

müslümanlara gerici, bedevi gibi yakışıksız ibareler takan yazar.

yazık. senin gibi düşünmek zorunda mıyız?

aspekli

(#17155295) bu entrisi ile beni dumura uğratan yazarımsı.

adam ölmüş ona anca gider, darısı abisinin başına diyor. ne yapmış fethullah gülen bu ülkeye? hangi kötülüğü yapmış? ha görüşünü beğenmezsin, adamı beğenmezsin ama ölen birinin ardından anca gider ne demek? niye bu kadar insanlığımızı unutmak?

ateistlerin islamı delice araştırması

ateistlerin düşünen insan olmalarından kaynaklanan hadisedir.