bugün

nihat hatipoğlu na göre üslubu sert olandır.
işid'e ettiği beddua ile beni kendine hayran bırakan ilahiyatçıdır.beddualarının devamını beklemekteyiz.
nihat hatipoğlunun daha az yapmacık halidir, show tv'ye 150 bin tl karşılığında geçmiştir.
Hatipoğlunun mimikleri sempatik lakin karataşın mimikleri sert.
Kendisini sıkılmadan dinletebildiği ve daha canayakın birisi olduğu için nihat Hatipoğlu'ndan daha iyi hocadır.
kaliteli bir hocamızdır. Allah cc razı olsun kendisinden.
Çok acayip değişen hoca. Bir ben mi fark ettim bilmiyorum ama bu adam bu kadar sert ve asagilayici üslupta değildi. Şimdi aşmış ve firca çekip öğüt veren hoca olmuş.
Gülsem mi ağlasam mı bilemediğim sözde profesör (caps doğruysa tabi).

https://www.facebook.com/...82594/?type=1&theater
"Ayakkabı bağcığınız bile yksa Allah'tan isteyin, bir şekilde duanız kabul olur" gibi bir cümle kurup gözümden düşmüştür. Tövbe haşa tabiki Allah'ın gücü herşeye yeter. Bir ayakkabı bağcıgını bile isteyine ek olarak "insanlar haddini aşmak gibi görüyor" gibi de bir cümle kurdu. Bence yanlış bilgilendirme. Illa ki Allah'ın gücü herşeye yeter. Sadece Allah bize belirli bir yetenek bahşetmiş. Emeksiz yemek olmaz. Sen herşeyi Allah'tan iste hiç emek verme. Bence bu yanlış. Misal; bir öğretmen hiç ders vermesin ama maaş alsın. En azında çaba sarfetmek bence ameli daha iyi yapar. Belki de insan dua ederken, istediği şey için imkan istemeli. Ki çabalasın. Hakedecek birşey yapmalısın bence.
Tokat'tan ak gezen Milletvekili aday adayıdır bu dönem.
Şu an sağlam ayar vermekte olan ilahiyatçı.
--spoiler--

kadının yeri kocasının yanıdır. o ne derse ona itaat eder.
müminin şikayete hakkı yoktur.
bu dünyanın nimetleri yalan huriler cennet meyveleri falan

--spoiler--

dünya nimetlerini löp löp götüren ve bizimle taşak geçen prof.
eşinden şiddet gördüğü için bebeğini düşürdüğünü söyleyen kadına "öbür dünyaya gitmeden size bu dünyada ceza vermek lazım" dedi. 25 yaşında olduğunu söyleyen genç kadın, ara ara şiddetten kaçmak için annesinin yanına sığındığını söyleyince de Karataş "annenin evine ne gidiyorsun! Annende de suç var. Ben olsam annenin yerinde 'Gelme git. Senin yerin kocanın yanı' derim. Sen annene güveniyorsun. Eşin şiddet uyguluyorsa onu annesi babası ikaz etsin. Kulağını çeksin" diyerek ekledi, "Kol kırılır yen içinde kalır. Bırakın boşanmayı. Annene babana da söyle sen gelince seni kovsunlar. Ufak şeyleri büyütürsen olmaz. Bazı şeylere katlanacağız, tahammül edeceğiz" diyen kişi. bakın adam diyemiyorum. kişi.

allah seni ve senin gibi din adı altında cehalet satan kişilerin kahretsin inşallah.
ya iyi hoş temiz adam bilgili adam ama bazen çok saçmalıyor.
yeni bir fıkrasına gülünmeyen adam olayı yaşamıştır.

http://alkislarlayasiyoru...fikrasina-gulunmeyen-hoca
hz.isa a.s ineceğini inkar eden bozuk hoca müsveddesidir.
Diğer hocalara göre daha samimi olan hocadır.
hoca moca olmayan, sadece hoca sıfatı olan adam. o kadar saçma sapan lafları var ki ancak hiç bir şeyden haberi olmayanlar inanır.
bu memlekette şarlatanlık yapmadan dini anlatan birkaç hocadan biridir.
show tv nin resmi din hocası. evet.
Bir soğukluk var bunda.
Samimi adam bence. hep aynı şeyden bahsettiğine de denk gelmedim digerleri gibi.
Diğerlerine göre daha kaliteli.
Nihat hatipoğlu gibi ajitasyon kasmadığı için saygı duyduğum din adamı.
Öğretmen ve albayların namaz kılmadığını iddia eden din tüccarı.