bugün

oha amk videoyu görmemiştim ben. bu intizar beni bile ziker bu nasıl bir arzudur. cecelinin karısını alıyo çeviriyo bildiğin erkek gibi takılıyor. hardcore seks lan bu resmen. intizar dedik şahin k çıktı.
Mustafa Ceceli, intizar ve Sinem Gedik aynı karede;

görsel

https://www.haberturk.com...ia-edildi-2058415-magazin
kişilerin cinsel tercihleri hiç kimseyi ilgilendirmez!

nafaka vermemek için eski karısını özeli ile vurmaya çalışan karaktersiz, aşağılık bir adam söz konusu... olayın vahim kısmı bu!

çok değil kısa bir zaman önce ceceli’yi yerden yere vuran millet şimdi de ceceli’yi savunur olmuş. böyle de iki yüzlü ve garip bir milletiz.
banane kardeşim ya, ben düşmüşüm kendi derdime.
bu işlerinde boku çıktı.
Seviyeli bir ilişkiye benziyor.
peki soru şu; hangisi aktif hangisi pasif?

görsel
intizar ne alaka aq?
buradaki asıl olay intizarın prodüksiyon şirketinin takınmış olduğu tavırdır. patron çıkıyor ve pervasızca diyor ki “biz bu zamana kadar bu şahsın erkekle s.kiştiğini sanıyorduk meğersem kadınla s.kişiyormuş. bu şartlarda devam edemeyiz.” bir kadının eşcinsel olduğu için işten çıkartılması ne trajikomiktir.
Insanların tercihi zerre umrunda değil ama kimse bana eşcinselliği savunup sevimli göstermesin. Mide bulandırıcı, berbat, hastalıklı birşey bu. Eşcinsel iliskilere vücudun böyle tepki vermesi insan fıtratının buna uygun olmadığını kanıtlar. Hastalıktır bu yüzden. Allah yoldan sapanlari doğru yola iletsin. Homolar da heterolar da rica ediyorum aşklarını kimsenin gözüne sokmadan yaşasın. Kusacam yoksa yav.
Tanim: iki ucu boklu değnek iliskisi
çocuğun mustafa ceceliye verilmesini gerektirmektedir. cecelim herşeyim. bu arada videoda sinem gedik bir şey yapmıyor diyenler göz muayenesi olsunlar.
ilişki videosu diye paylaştıkları videoya baktım da herhangi bir ilişki göremedim ben orada.
kankamla benim hareketlerime benziyor daha çok.
beni şoke etmiştir.
lezbiyenlik güzel diyen i.neler anca otuz bir çekerek izlersiniz. ne kadar yumoş varmış yahu.
Tek cecelik ilişkidir.
Buzlu badem hangisinden çıkmış linki açmadım.
Helal olsun dediğim ilişkidir. Cinsel kimliklerini açık şekilde belli edip delikanlı gibi yaşamışlar. Toplumun tepkilerini göğüslemeyi de bilmişler.
intizarın Ceceliden
Daha Erkeksi Gözukmesi
Bunu sozlukte bir farkeden benmiyim...
Ceceli ve selin imer e yüklenip herkes bu karinin arkasindaydi.

Kari sizin kadar takmamiş kocasini mustafa siktirip gitse de rahat rahat aşk yasıyım diye dusunmus.
Vay be her zaman sessiz masumlardan korkucaksin * .
süphanallah ben şok, ben manşet.
haber henüz incelenmemiştir. (Eyvah eyvah) kesinlik arzedince zaten yılın skandalı olur. türkiye de ne kadar tepki çekeceğini kestirmek güç. eyvah, kıyamet yaklaşıyor galiba.

--spoiler--

mustafa ceceli ilk önce yakiştiramadi

ceceli'ye bu ihbar ilk olarak tanımadığı birinden mail yoluyla gelmiş. ancak ünlü şarkıcı "bunu oğlumun annesine yakıştıramam, olmaz böyle şey" diyerek iddiayı görmezden gelmiş. ne zaman ki ikilinin görüntüleri video olarak gönderilmiş, o zaman duruma ikna olmuş ceceli.

bu iddialar mustafa ceceli'nin dava dosyasında yer aldı. ancak ben de gözlerimle gördüm, durum iddianın ötesinde, gerçek...(cengiz semercioğlu)

https://www.bolgegundem.c...-gedik-kimdir-502540h.htm

--spoiler--
Bence yskışmışlar çok tatlı neden skandal olsun ki.
özel hayata saygısız tiplerin attığı manşet.

neden skandal?

hem zaten intizar ceceli'den daha erkeksi.

buna skandal diyen gasteler, şişman eserlerin gurup seks olayını falan gayet masumane bir şekilde vermişti.
bana ne.
Sabah babam söyledi de şok oldum.