bugün

1.sınıf 1. derste tahtaya mü (µ) harfini yazıp, '3.sınıfta göreceksiniz tabi oraya gelebilirseniz'* diyen eğitimci(!)
şeker suratlı hoca. soru teknikleri çözülürse dersinden geçmek kolaydır, tecrübeyle sabittir.
matematiksel istatistik bütünleme sınavından çıkmakta olan öğrencilere kapıyı açarken 'yine bekleriz' diyen misaifirperver anfisahibidir
bugün derse gelmeyip bir de üstüne derse asistan göndermeyip beni acayp şaşırtan insan...
neymiş ders cuma 15:00'teymiş, peh...
iki haftadır derse gelmeyip,beni kızdırmıs,cinnet gecirtmis bilim insanı,hayır kardesim ben gidis gelis 3 saat yol gidiyorum,yazık degilmi onca 25/A ve 48te ayakta gecen sure ve emege,yazık deil mi gunluk verdigim 3,4 milyon yol parasına.ayıp ya ayıp...
sürekli odtu mezunluğuyla övünen sınav zamanları harici keyfi yerindeyse neşeli ders işleyen ekonometri öğrencilerinin korkulu rüyası.
profesör olmadan önce dünya tatlısı bir insan iken profesör olduktan sonra küçük dağları ben yarattım edasıyla gezip,insanları aşağılayan, profesörlüğü ulaşılamaz ve ukala olmak olduğunu zanneden PROF.Dr Serpil Aytaç ın eşi.
bknz..üzüm üzüme baka baka senin ki benden kara olayıdır
yalama .
öğrencilerin nabzını çok iyi takip eden, öğrenciler uyumaya başlayınca hemen bir hikaye anlatıp o hikayeyi büyük bir ustalıkla derse bağlayan, şeker gibi bir insan. yine de ondan ders almayı tavsiye etmem. dersi çok iyi anlatır, fakat notu kıttır.
notu kıt mıt olmayan proftur. hep geçmiş yıllarda sorduğu sorulardan sorar. puanlamada neyse onu verir. derslerinde pek bişey anlamazsınız boş boş tahtaya bakarsınız. ama dersten sonra bir tekrar ile bitirirsiniz işi. büyük bir şanssızlıkla kalmış olsam da severim kendisini..
bıraktığı öğrenci sayısından güç alan bi tip.