bugün

entry'ler (35)

mustafa aytac

yalama .

izmir de denize çıplak giren kız

izmirde mayoyla girmek haber olmalı.

ebru ertaş

hep aynı kıyafeti giyermiş gibi gelirdi bana... etek çizme... etek çizme...

yuksel isyar

yüzüne kapıyı çarpmıştım... allah rahmet eylesin ... kötü oldum şimdi yaaa:(((

sözlükteki rizeliler

rizeliyiz seninleyiz...

başbakanın msn adresi

gemicik@hotmail.com

ananıdaalgit@hotmail.com

kelleler@hotmail.com

3 eylul 2007 turkiye litvanya basketbol maci

tahminimce 83 80 kaybedicegimiz maç!

kim o sorusuna verilebilecek alternatif cevaplar

-kim o?
-kim geliyor kim geliyor... 2.ordu istihkam savaş taburu 1.bölük aslanlar heyyyyy kaplanlar heyyyyy...

sinema tarihinin karizmatik katilleri

Freddy Krueger.

kasap dukkaninda sunnet olmak

kökten çözüm....ver kurtul

rizelilerin 53 takintisi

16 mekan 53 vatan...16 yı hiç bi zaman sevmedim zaten

yeni rakı

bi problem yaşadığımızda firkirini sordugumuz büyüğümüz.

26 nisan 2007 fenerbahçe beşiktaş maçı

beşiktaşın ölüsünün bile fenerbahçeye her zaman yettiğini bir kez daha ispatlayan maçlardan biri olmuştur.maç sonrası fenerbahçeli yöneticiler her başarısız sonuçtan sonraki ezber açıklamalarını yapmışlardır.fenerbahçenin kullandığı ilk korner öncesinde lugano gökhan zanın boğazını sıkarken,bir hava topu mücadelesinde kezman gökhanın suratına dirsek atarken,uğur boral ali tandoğanın kafasına uçan tekme atarken ve en önemlisi bakinin buz gibi golü verilmezkende hakem selçuk dereliydi.kapak yerini bulmuştur.

alternatif seri katil isimleri

yaman can alan.

17 mart 2007 bursaspor fenerbahçe maçı

şike yaptığı için beşiktaş camiasına 2 senedir küfreden bursaspor taraftarına en güzel cevabı kendi takımının verdiği maçtır.fenerbahçeye lig sonuna kadar yetecek bi moral vermeyi başardıkları maç olarak tarihteki yerini almıştır.

aysun kayacı

10 mart 2007 tarihli beyaz şovda son sansasyonuyla ilgili yaptığı açıklamayı inandırcı ve gerçekçi bulduğum nedense içimin burkulmasına sebep olan ,yaşadığı camiadakilerin bir çoğundan farklı bir zekaya sahip olduğunu düşündüğüm,muhabbet edilesi eski manken yeni oyuncu

24 kasim 2006 besiktas bursaspor maci

bursasporun maç skoru olarak 3-1 ini aldığı maçtır.gereken cevabı futbolcular sahada taraftarda tribünden vermiştir.

24 kasim 2006 besiktas bursaspor maci

2003-2004 sezonunda toplayamadığı puanları beşiktaşa mal ederek küme düşmesine kılıf bulan, bir sezon öncesinde altayın küme düşmesini sağlayıp kendisinin 1. ligde kalmasını sağlayan bursasporun hiç bir yerde ve hiç bir zaman rakibi olamayacağı beşiktaş ile istanbul inönü stadında oynayacağı ve hak ettiği cevabı sahadada alacağı futbol müsabakasıdır.

askerlikte ilk gece

ben şimdi askermiyim diye düşünürken askerlikten eksilen ilk gece

lütfen bu hanıma haddini bildiriniz

demokrasiyi araç olarak kullanmak isteyenlerin mecliste şov yapmalarına ecevitin verdiği tokat gibi cevaptır.hala amerika da haddini bilmektedir