bugün

Böyle saçmalıklara inanmazsanız kurtulursunuz.
(bkz: besmele çekmek)
bulunduğunuz evden ayrılın. ayaklarınız ters dönüyorsa mıçtınız. cin sizi ev belledi.
kaçışınız yok.

felak nas ve ayetel kürsi yi okuyun geçer. cin insandan daha güçlü bir varlık değildir.
tonikle içmek. ice tea de olabilir.
yallah cinler yallah kış kış cinler kış kış.

(bkz: sosyete şaban)
Cin bey lütfen gider misiniz?
kesinlikle hocaya gitmek değildir. cinci hocalar cinleri kovacağım bahanesiyle sizi sikiyor. cinler sonra korkup kaçıyormuş.

http://www.youtube.com/watch?v=hNWXM_2oqtI
inançlıysanız klasik dualar namaz ve inanç ile hiçbir hocaya gitmenize gerek kalmaz ki piyasadaki hocaların yüzde 99 u şarlatandır bunu rahatça söyleyebilirim bu işlerle biraz ilgilenen biri olarak. ama inançsızsanız o zaman da meditasyon, koruma kalkanı imajinasyonları gibi spiritüel metodlarla işin üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz çünkü size davet edilmeden musallat olan cinler genelde düşük seviyeli bedensiz varlıklardır fazla kuvvete gerek kalmadan def edilirler.
Öncelikle musallat mı gerçekten emin olmak için bir hocaya gözükün. Güvenilir olsun. Varsa bu tarz şeyleriniz bana yazabilirsiniz bilgi için.
Malesef yolu dinlerden geçer. inanmayan için daha da zorlu olur, dualar tutmaz, lanet şer gitmek bilmez.
Felak/Nas/Ayetel Kürsi okumak.
Bana nakit 100.000$ verirseniz size cinden kurtulma duasını yazabilirim.
--spoiler--
--spoiler--
better call faruk hoca.
--spoiler--
--spoiler--
Kardeş hele bana da bağlama büyüsüynen şans açma şeysini öğreti verin.
gitmezsen akplisin de, eğer türk bir cinse gider.