bugün

beni çağırın *
arkadaşlar cinciye gidilir
uzman cinolog önce suya bakar kimisi direkt de sorabiliyor ama en iyi anlama yöntemi mr gibi düşünün suya bakmak.
ardından çok değişik yakma yöntemleri var bunlardan biri halkaya alma
hoca cini halkaya alır ve hangi kabileden olduğunu rütbesini öğrenir cinler kendi tayfalarına sahiptir ve padişahları vardır. eğer işbu cin vücudu terketmeyi reddederse yakmakla tehdit edilir ve devam ederse izin alınıp yakılır. öyle kafana göre tutup da yakayım diyemezsin daha kötü sonuçlanır.
ama yine de en iyi korunma yöntemi dua ve Allah'a sığınmaktır çünkü dualar tılsımdır cinler de korunaklı kişiye uğrayamaz devamlı dua eden insana yaklaşamaz musallat olduğu kişide huzursuz olup musallatı kaldırır.
psikiyatriste gidiyorsun. sana verdiği ilacı düzenli kullanıyorsun. sonra bir bakmışsın hop cin gitmiş. psikiyatrist Allah ilaç da dua olmuş oluyor.
Youtube'den açıp Rukye ayetleri dinleyiniz.
(bkz: salih memişoglu) videolarını izlemenizi önermem. doktorlarla çalışır. önce olayın psikolojik olup olmadığını araştırır daha sonra müdahale eder. Sadece izlediklerim kadarını biliyorum.
Kaya tuzundan çember yapıp içine girin.
Cin bey lütfen gider misiniz?
gitmezsen akplisin de, eğer türk bir cinse gider.
Öncelikle musallat mı gerçekten emin olmak için bir hocaya gözükün. Güvenilir olsun. Varsa bu tarz şeyleriniz bana yazabilirsiniz bilgi için.
Supernatural dizisinde bir bölümde cin musallat olmuştu. Dean winchester abimiz de kozu dışarı verdi rest ulan dedi.

Diyeceğim iradenizi yükseltmeye bakın. Size musallat olmasın.
Kardeş hele bana da bağlama büyüsüynen şans açma şeysini öğreti verin.
Cin çık cin çık cin çık Yallah cinler yallah kışkış cinler kışkış dersek gidiyorlar. Evet.
Bana nakit 100.000$ verirseniz size cinden kurtulma duasını yazabilirim.
(bkz: sen daha iyilerine layıksın)

Her zaman işe yarar bu uyarı.
Malesef yolu dinlerden geçer. inanmayan için daha da zorlu olur, dualar tutmaz, lanet şer gitmek bilmez.
Böyle saçmalıklara inanmazsanız kurtulursunuz.
inançlıysanız klasik dualar namaz ve inanç ile hiçbir hocaya gitmenize gerek kalmaz ki piyasadaki hocaların yüzde 99 u şarlatandır bunu rahatça söyleyebilirim bu işlerle biraz ilgilenen biri olarak. ama inançsızsanız o zaman da meditasyon, koruma kalkanı imajinasyonları gibi spiritüel metodlarla işin üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz çünkü size davet edilmeden musallat olan cinler genelde düşük seviyeli bedensiz varlıklardır fazla kuvvete gerek kalmadan def edilirler.
(bkz: Avada Kedavra)
kesinlikle hocaya gitmek değildir. cinci hocalar cinleri kovacağım bahanesiyle sizi sikiyor. cinler sonra korkup kaçıyormuş.

http://www.youtube.com/watch?v=hNWXM_2oqtI
(bkz: besmele çekmek)
bulunduğunuz evden ayrılın. ayaklarınız ters dönüyorsa mıçtınız. cin sizi ev belledi.
kaçışınız yok.

felak nas ve ayetel kürsi yi okuyun geçer. cin insandan daha güçlü bir varlık değildir.
aptal insanların yaşadığı yerde aptal kavramlar, aptalca şekilde ele alınır.
Yedi çeşmeden karıştırılmış suyu içiriniz. Yemegine Kıllı tırnak katıp yediriniz.
Karşına alıp konuşmak.
yallah cinler yallah kış kış cinler kış kış.

(bkz: sosyete şaban)