bugün

rosso olanı çok güzel olan sigara. winston, lm, lark, monte carlo, camel, marlboro, 2000, 2001, kaçak sigara, adı değişik olan bir fransız sigarası.. alayını denedim ve en sonunda en güzelini buldum. 5.5 tl olan fiyatı da gayet uygun gibi. en azından sigara geç bitiyor.
hacı murat serisini italyan çizgileriyle yeniden tasarlayıp ihraç etmeyi düşünürsek eğer yerli otomobilimizin sahip olabileceği en akla yatkın model ismidir.
piyasadaki en içilebilir sigara bana göre. bu sigaranın tiryakileri, ceplerinde bol para olunca diğer kolpa aşıklar gibi malbuş almazlar, muratti rosso'dan vazgeçmezler.
gayet güzel olan sigaradır. adında ''murat'' olması kendisini daha sempatik kılmaktadır.
bu aralar her pakette farklı bir tad almaya başladım, yada ağzımın tadı bozuk bilmiyorum.
bir alışan vazgeçemez bundan ya çok sevilir ya nefret edilir. sevince istersen trilyoner ol yine bunu alırsın öyle bişey.
tadı camel white den daha iyi olmayan sigara.
rakibi olarak sadece parliement vardır.
aramıza akp giriyor be güzelim, ne yapsak ne etsek, hayır az buz değil ipneler 2 tl koymuş.yazıktır günahtır be kıymayın murattime.
1 buçuk aydır ağzıma sürmediğim caanım sigaram.*
marlboro dan sonra en iyi sigara. elde bıraktığı koku hoştur.
(bkz: neye göre kime göre)
ağır sigaradır. diğerleri gibi peşpeşe yakılması zevkli değildir. bu yüzden cebe de yarar sağlar.
bir türlü kanımın ısınmadığı çok çok çok mecbur kalmadıkça ağzıma bile vurmadığım sigara markasıdır. şu an 6.5 tldir.
5 kuruş etmez sigaradır.
harbiden öyle;paketi 1 lira olsa almam.
başlığın açıldığı günden bu yana fiyatı yüzde yüz artmış olan sigaradır.
iki yıl önceki tadının mumla arandığı ancak piyasada en çok satılan ve zevk veren sigaradır. Ne olursa olsun sigara pişmanlıktır, sağlığa zararlıdır.
bi marlboro değil fakat marlboro ayarında sigaradır.
ismiyle dikkat çeken sigara markasıdır.
ambassador olan versiyonu dünyalara değerdi. lakin ambassador kalkıp rosso gelince pall mall a geçmek farz oldu. ama yine de eki günlei yad etmek adına arad sırada rosso veya tone alıyorum.
marlboro'ya değişmeyeceğim, paketi 6,5 tl olan italyan sigarası.
diğer sigaralara göre daha az dumanlı olması ve sert olması sebebiyle tercih edilendir.
(bkz: içtiğim sigara murattı yaşadığım sanki hayattı)
candır. içildikçe içilir, sinirlere iyi gelir. bazen okul dönüşü tüm bozukları verip bir paket muratti alırsınız büyük bir keyifle, 5 dakika sonra minibüse binecek paranız kalmadığını anlarsınız. *

yine de asla pişman olmazsınız. evet seviyorum onu.
gece 03 00 itibariyle ateşlenmiş sigara. bana göre, en iyi sigara'dır. daha önce nasıl farklı marka sigaraları içmişim, anlamış değilim. muratti'yi içtikten sonra, 7 yıldır içtiğim sigara markasını bıraktım, o derece. cebimde sadece 6,5 tl kalsa ve yine de ona versem asla pişman olmam. az para yedirmedim lan sana, olsun yine de içtikçe güzelsin. piyasada en fazla tüketilen sigaradır aynı zamanda.

kısacası; muratti candır.
ergenlerin veya ruhu ergenlerin 'içtiğim sigara muratti yaşadığım sanki hayatti' şeklinde sözlerine maruz kalmış sigara markası.
güncel Önemli Başlıklar