bugün

'aşk geliyorum demez', 'aşk tutulması', '2 film birden' filmlerinin yönetmenidir. Konuşkan, bıyıklı ve gayet sempatiktir de.
gereksiz Türk filmlerinin yönetmenidir. ayrıca fenerbahçe'li olduğunu her filmde milletin gözüne sokucak sahnelerle göstermektedir. fanatikliği yönetmenliğinin önüne geçmiştir.*
çakallarla dans filmiyle yardırmıştır. başarılı bir film başarılı bir kadro olmuştur. yeşil beyaz formalı futbolcuya fırça çeken polis sahnesi de ilginçtir ayrıca. "çıkar o formayı temiz futbol istiyorum ben." denmesi mesela.
bugüne kadar yaptığı filmlerin bundan sonra yapacağı filmlere teminat olacağı yönetmendir. ayrıca o teminatla ikinci sınıf bir bankanın ikinci sınıf bir şubesine gitse, aga ben 5000 tl nakit istiyorum acil dönmem lazım dese, ilgili krediler bölümü asistanı bu agaya s.ktiri çeker. o derece yani.

adam bir de avrupa felan görmüş. ulan adam biraz havasından, biraz suyundan, biraz ters ninja kanunundan, biraz rabarbasından felan sebeplenir. ha bu arada çakallarla dans 2 diye bir filmi var bu adamın; gitmeyin, tükenmeyin.
--spoiler--
"Takdir edersiniz ki 1 nisana daha var. Avrupa'daki tek Türk takımına (Fenerbahçe) şaka değil, tebrik lazım."
--spoiler--

görsel
--spoiler--
Murat Şeker ‏@sekermurat 1 dk.1 dakika önce
Fenerbahçeli olmak ne güzel bir şey:) Stadımızın her tuğlasını teker teker, el emeği, dayanışma ve alın teriyle kendimiz yaptık.
--spoiler--
az önce fener ol kampanyasına 500 bin tl bağış yapan yönetmen.

300 liralık formalardan 100 adet almıştır.
kötü bir yönetmen değil çok kötü bir yönetmen.
kötü yönetmen değil çünkü adam yönetmen değil. kötü olması için bile en azından ortaya bir şeyler koyması lazım.