bugün

bağlama üstadı.
"hayata dönüş" operasyonunda ölen mahkumlardan yalnızca biridir.
namı diğer masterchef murat. kanımca 2018 yılının zirveye oynayan manyağıdır kendisi.

fotoğrafa bakın, azılı bir zanlı gibi çıkmış amk;

görsel

suçu ise;

görsel
görsel
Acun'un eseri.
3 kuruş rating için şöyle manyakları meşhur yapıp, tepemize çıkarıyor işte.
Hayvansever kudurtucu Papağan terbiyecisi.
Ülkemiz adına üzüldüm. O kadar tuhaf insanlara showlara maruz kalmışız ki şimdiye kadar bu adamı içerlemedik bile ülkece.
Çarşı ekibinin katkılarıyla, polise teslim edilmiş, serbest bırakılmış, sonra bir daha teslim edilince bu sefer kendisinin akıl hastanesine yatışı çıkmıştır. Az bile olmuş puştta.
soyadı ılıcalı olarak değiştirilmelidir. zira bu ve bunun gibileri piyayasa süren acun'un ta kendisidir.

başka bir örnek: taner tolga tarlacı
El kadar hayvanı öldüren katıksız süzme bir orospu çocuğu.
konuyla ilgili çok şey yazılıp çiziliyor, şeref yoksunu adi bir karakter orasını tartışmıyorum.
fakat şu güzel vicdanlarınızı, sınır boylarında mehmetçiklerimiz şehit olurken, yetiştirme yurdundaki el kadar çocuklar istismara uğrarken de keşke gösterseniz.
buraya kadar okuduysanız eksilemeye başlayabilirsiniz.
hayırlı işler.
Acun baba diyeceksin lan sözleri akılda kalan kişi.
Allahın belası bir amınoğludur. Evet. Aynısını bu pezevenge yapıp öldürmeleri gerekmektedir.
görsel
Bir deliyi programa dahil edersen sonu nereye dokunur onu da hesap edeceksin.

Dolaylı olarak papağan'ın acılarının müsebbiplerinden biri de acun ilıcalıdır.

Belki bu deli programa dahil edilmemiş olsa papağan hiç bu acıları çekmeyecekti.
Siz ünlü ettiniz. Hayatında bir defa acun un herhangi bir yapımını izleyen herkes o papağan dan sorumludur benim gözümde.

Ben mi? Evet hiçbirini ölesiye takip etmedim.
Orospu çocuğudur. Suçsuz papağanın ölümüne sebep olmuş bir orospu çocuğudur.
Ülkedeki manyakların en popüler olmuşlarından. Olan bahtiyar'a (papağana) oldu. Neyse dilerim bahtiyar gittiği yerde gerçekten mutludur. Biz bu kahırla ve utançla yaşamaya devam edeceğiz.
Hakkında çok şey yazıldı çizildi ama işin özü bu adamı bu kadar gündemde tutarsan olacağı bu çünkü adamın bi kere davranışları bile normal değildi bu adamı tv programına alırsan ve bu kadar seyirci önüne çıkarırsan kendini kaybeder nitekim de öyle oldu diyecek çok şey olsa da sözü bitirmek en doğrusu.
Kendisini sürekli gözönünde olan bir programda insanlara başlıca sevdirebilmesinin sebepleri şöyle bence;

-söylenilmesi gerektiğini düşündüklerimizi çekinmeden söyleyebilmesi
-yapılan bir haksızlık varsa elemelerden yapabildiği yemeklerle çıkabilmesi
-goygoy yaparak haklı olduğunu gösterebilmesi
- yemek programı olduğu için yemekleriyle yetenekli olduğunu düşündürmesi

izleyenlerde ona bir haklılık payı vermesine sebep oldu. Trollük yaptığı her halinden belliydi ama diskalifiye edilmeden bir iki bölüm önce aklı selim insanlar tarafından artık taşkınlığa vurduğu görülmüştü. Diskalifiye edilmesiyle kızını dövmesi, katıldığı youtube programlarındaki ahlaksızlığı, ortaya çıkan sabıkaları kendisini iyice alaşağı etmişken sessiz bir canlıya yaptığı işkence ipini çekmiştir.

iş bulamıyorum diye gündeme gelmeye çalışırken kendisinde sokağa çıkacak yüz bırakmamıştır.

Tabi öyle bir yüz varsa..

Azıcık kamera gören insanların bu devamlılık haline gelmesi için büründükleri kişilik bizlerin gözünde acınası duruyor. O programda bir sorunlu tıp daha var; tuğçe.

Parayla sınanabilmek için çirkin yollar bunlar, insan bu tipleri sarsıp kendine getirmek istiyor. Yazık.
Hakikaten daha yemek programı zamanından çığlıklar atıyormus hayvan. Kim bilir ne eziyetler etti zavalliya. Allah büyük sorar hesabını o mahluktan. Belki de gerçekten kurtuldu.

Keşke daha o zaman adamin anormallikleri anlaşıldığında birşeyler yapılsaydı. Benim anlamadığım şu ki bir programdan atılan bir pislik tekrar neden başka bir yarışmaya alındı? O sefli programı bir kere izlemedim daha bugün baktım bu adamın ne olduğu belliymis. Hala reyting için canlı yayında 10 dakika azarlamislar önce sonra çıkarmışlar.
Acunla ne alakası var diyordum ama Aynı kanalın bir programından kovulan bir adamı sen bir programina daha al sonra aylarca bekleyip kovma şovu yap. Olacak şey değil.
Master şefin gururuydu. Adamı yediler. Reis baş tacımızdır. Sana uzanan eller kırılsın reis.
Sevilen bir abimiz.
işkence yaptığı papağan ölen Murat Özdemir: Papağanımdan, bütün insanlardan hatta Acun Ilıcalı abiden çok çok özür diliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=XfyK7xIHt8o
türk yarışma programı tarihinin gelmiş geçmiş en boktan şerefsiz, ahlaksız ,namussuz, uyuşturucu kullanan ve papağan katili insan müsvettesidir.
ülkücü bıyığı bırakıp canlı yayında namaz kılmış.

görsel