bugün

Alman asıllı Türk futbolcu. Sağ bek orta saha gibi çok yönlü yerlerde oynayabiliyor. Fenerbahçe ile görüşüyor. Evet.
Fenerbahçe adına sezonun ilk transferi. hayırlı olsun.

görsel
trabzon yerine feneri tercih edince yedek kulübesinde pişik tuttu. öyle harcanır gidersin işte fenerde. novak'ın da sonu böyle olacak. feneri tercih edip iflah olan yok.
alman iyi oyuncuyu göndermez buraya hala iyi kumaş diyenler var. 2 sene sonra ptt de masum anadolu halkının çekirdek çitlerken ritmi arttırmasını sağlayacak futbolcu ötesi yok.
hızı dışında pek bir şeyi olmadığını düşündüğüm futbolcu.

bir de tutup bunu sağ bek yapmışlar, neye göre sağ bek olduğunu anlayamadım. almanya'da alt yapı eğitimi görmüş olmasına rağmen sağ bek pozisyon bilgisi sıfır, sürekli arkasına adam kaçırıyor ve oldukça güçsüz bir fiziğe sahip.

şahsen ben bu çocuğun alt yapıda sağ bek olduğunu düşünmüyorum, çünkü bir bek oyuncusunda olması gereken özelliklerden yalnızca hücuma yarayan özellikleri var gibi.

bazı arkadaşlar sağ bekte kendisini aday olarak görüyor olabilir, şahsi düşüncem bırakın fenerbahçe'yi, süper ligin herhangi bir takımında sağ bek oynayamaz diye düşünüyorum.

fenerbahçenin boş transferlerinden biri daha diye düşünüyorum. barış alıcı ile murat sağlam şu an süper lig kalitesinde değiller, kısa vadede de olacak gibi görünmüyorlar.
Zamanında trabzona imza sözü verip fenere kaçmayı tercih etmişti.

Efsane olmak yerine gazoz olmayı seçti. 2-3 seneye amatöre kadar yolu var.
görsel
dokuzuncu lig ne amk. sokakta mahalle maçı mı yapıyor anlamadım.