1. 1.
  tps paketine bağlı kanallar zinciri. *
  1 ... 6.4.r.1.$.h
 2. 2.
  2 aydan uzun bir süredir bizi kendinden mahrum bırakan, ara sıra 5-10 dakikalığına gelen fakat sonra yeniden giden kanallar zinciri.
  1 ... burock_
 3. 3.
  fransa 1. ligi maçları, ultimate fighting müsabakaları, vizyondaki filmleri veren son derece kaliteli fransız kanallar serisidir.fransız sinemasını sevenler için son derece ideal. digitürk salon kanalları gibi düşünün reklamsız bir yayın sunmaktadırlar ve fransa lig maçlarını canlı yayınlar verirler. türkiye saatiyle 02.00 itibariyle bu seri kanalların 3ü porno kuşağına girer. konser performanslarını vermesi de oldukça cezbedici.çok amaçlı kanallar.
  1 ... dreamshower
 4. 4.
  (bkz: spice platinum)
  ... chilavert
 5. 5.
  10 dakikada bir şifre değiştiren, şifre girerek izlemeye çalışanları pes ettiren kanallar zinciri. *. *.
  ... fibonacci
 6. 6.
  fransa 1.lig maçlarini tamamını naklen yayınlayan çok amaçlı kanallar.
  ... serander
 7. 7.
  saat başı şifresi değiştirilen kanallar zinciri.

  fakat; topfield ve goldmaster uydu alıcılarının üst modellerinde -başka markalarda oluyor mu bilmiyorum- france 5 kanalı açıldıktan sonra, kumadadaki f1 tuşuna basıldıktan sonra anahtarı indirmek için "evet" seçeneği tercih edilir ve yaklaşık 10 saniye içinde france 5 ve multivision kanallarının şifresi otomatik olarak indirişir edilir, kanallar açılır ve doya doya izlenir.

  iyi filmleri orijinal seslendirmesiyle izlemek isteyenler için biçilmiş kaftandır. bu hafta pirates of the caribbean dead man's chest'i vermektedir.
  ... paleface
 8. 8.
  adult filmleri öyle böyle değil birinci kalitedir. fakat sık sık uydu alıcınızın şifresini kırdırmaız lazım çünkü adamlar sık sık yeniliyorlar şifrelerini.
  ... kratostol
 9. 9.
  uydusu olanların efsane haline getirdikleri fransız kanallar zinciri.
  1 ... air20
 10. 10.
  yılbaşından beri açık olan kanallara bu gece yine şifre koymuşlardır.

  (bkz: depresyon mode on)
  1 ... kajmer