bugün

beşiktaş, galatasaray ve fenerbahceye yine en kolay takımların düşeceğini görebiliriz. trabzonspor ise acınacak durumdadır muhtemel rakiplar sırasında.
trabzonsporun siki tutacağını belli eden tablodur.
trabzona ----> levski sofya
fenere ----> motherwell
bjk'ye ----> helsinki
gs'ye ----> karpaty lviv

şeklinde sonuçlanabilecek bir kura olabilir.**
beşiktaş, galatasaray ve fenerbahçe'nin seri başı olarak katılmasından dolayı zayıf adayların bulunduğu takımlardır. maalesef trabzonspor seri başı olarak giremediği için göreceli olarak daha güçlü muhtemel rakiplere sahiptir.

içimden geçen:
beşiktaş--> the new saints
fenerbahçe--> timişoara *
galatasaray--> debrecen
trabzonspor--> levski sofya
young boysa güzel bi seks ziyafeti çektikten sonra, motherwell karşısında da aynı performansı sergileyeceğini düşündüğüm için, fener-motherwell olsun diyorum - tahmin olarak yani..
adam gibi bi maç seyretmek amacıyla galatasaray genk veya arisle karşılaşırsa, alacağı sonuçlarla bu sezon neler yapacağını görebiliriz. ve biz..
viyanayı fethedelim istiyorum çok mu?

trabzona da kolayından bi şey artık, allah ne verirse.

azerbaycanın biricik takımı karabağı (orijinali qarabağ fk) duymuşsunuzdur. ilk turda makedonyadan mettalisti 4-1, 1-1, sonra irlandadan portadownu 2-1, 1-1, en sonda da polonyadan wisla krakowu 1-0, 3-2 ile geçti. seed-unseed listesini bilmiyorum ama, güçlü bir takımla eşleşmesi muhtemeldir. ona da şöyle dişine göre bir şey çıkarsa, biz de ramazana sağ çıkarsak, üç-beş gün oruç tutacağım, bu kafir vücudumla - mushaf-kitap çarpsın..

düzeltme. efenim uefanın sitesindeki bilgilere göre, ismini yukarıda zikrettiğim azerbaycan takımı da trabzonsporla aynı seribaşı olmayanlar grubundaymış. yani liverpool, dortmund, levski sofya falan onun da muhtemel rakiplerinden. (bkz: allahbabahayreylesin)