1. 1.
  samurai champloo gibi başarılı bir anime 'nin geldiği noktanın esas sebebi olan karakterdir. diğer animelerden sıyrılmasını sağlamıştır. ele avuca sığmaz. kendisinden daha güçlü olduğunu düşündüğü bir samurai 'ı öldürmek ister. hip hop tarzı skill 'i ile de oldukça renklidir.
  ... roy mustang
 2. 2.
  yalnızca honda'ya modifiye yapan japon şirketi. honda'nın resmi modifiyecisidir aynı zamanda. bu firmanın ürünlerini kullandığınız takdirde garantiniz bile bozulmaz. mercedes'teki "amg", bmw'deki "m" gibi aynı.
  ... bahdeniz
 3. 3.
  farsça bir kelimeyi çağrıştıran bir başka kelime. anlamını hatırlamıyorum hatırlayınca editleyeceğim.
  ... novakatinamite
 4. 4.
  genelde dış görünüme önem veren bir şirkettir.tamponlar,panjur,çıtalar ve türkiyede tercih edilen b16a mugen üst kapak;japon alfabesiyle yazılmış yırtıcı bir görünümü olan bir motor parçasıdır.
  ... rapor
 5. 5.
  eski bir bilgisayar oyunu. bu oyuna her türden dövüşçüyü özelliklerini ve skinini ayarlamak itibariyle ekleyebilme olanağınız mevcuttur. örneğin hellsing animesinden alucard vs devil may cry oyunundan dante;
  http://www.youtube.com/wa...D3_54&feature=related+
  ... illil
 6. 6.
  honda'nın olmazsa olmazıdır.türkiye'de daha çok bodykitleriyle tanınır ancak motor üzerinde yaptığı düzenlemeler hondanın vtec'ini uçurur.civic type r 'ı civic mugen rr olarak geliştirmiş;gönüllere taht kurmuştur.honda mugenle 10 kaplan gücündedir.
  ... killuminati
 7. 7.
  Samurai Champloo anime serisinin karizmatik karakteridir. Dövüşürken orta uzunlukta bir katana kullanır belli bir tekniği yoktur kendi geliştirdiği serbest stille dövüşür break dans tarzında el ve ayak oyunları yapar. Animenin diğer bir karakteri Jin'e göre en kötü tekniğe sahip rakibidir ama tek öldüremediği rakiptir aynı zamanda.
  ... mic har
 8. 8.
  Iki boyutlu dövüş oyunu simulatörüdür. Istenilen karakterler istenilen mekânlarda ve müzik eşliğinde dövüştürülebilir.

  Türkiye'de benim gibi karakter geliştiricileri çok azdır. Övünme yapmıyorum ama cidden yok gibi.
  3 ... troy kusanagi