1. 1.
  yönetmenliğini shinichiro watanabe*'nin üstlendiği 26 bölümlük seyredilesi, insanı hayran bırakan anime serisidir. jin, mugen ve fuu 'nun sunflower samurai arayışlarını anlatır. serinin sonuna kadar jin vs. mugen çarpışması heyecan ile beklenmiştir*. senaryosu rurouni kenshin ya da fullmetal alchemist kadar sağlam olmasa da izlenmeye değerdir. bu seriye birde movie yakışır**..
  2 ... roy mustang
 2. 2.
  rap tarzı müzikleriyle, mugenin capaero tarzı dövüş stiliyle ilginç, karakterlerinin ve konunun ilginçliğiyle de güzel bir animedir. 2004 yapımıdır, takdire şayandır.
  1 ... godlessturtle
 3. 3.
  oldukça güçlü,akıllı uslu jin ile, düşüncesiz,patavaysiz ama pek seker mugenin,fuu tarafından ikna edilip ayçiçeği samurayını bulma çabalarını anlatan, en sevdiğim,izlerken pek bi keyiflenip,eğlendiğim anime.
  1 ... wicca
 4. 4.
  hiphop temasıyla beğenimi kazanan anime.
  2 ... innocent kiss
 5. 5.
  öyle bir animedir ki, yapımcı ekip, yapımına başlamadan önce 1 yıl kadar sadece edo dönemi ve kenjutsu'yu incelemiştir. o yüzden, o dönem feodal japonya'sıyla alakalı müthiş ayrıntılara sahip bir seridir.
  2 ... cherry no kokimiyoi
 6. 6.
  Cowboy Bebop'ın ünlü yönetmeni Shinichiro Watanabe'nin bir diğer unutulmaz anime serisidir. Hikayesi Japonya'nın Edo Döneminde geçer. Aksiyon, macera ve komediyi içinde barındıran seri hip-hop tarzı öğelerle desteklenmiş ve ana karakterlerden biri olan Mugen'inde dövüş stiline break dans hareketleri eklenmiştir. Champloo ; harmanlamak karıştırmak anlamına gelir.

  Macera Fuu'nun çalıştığı çay bahçesi, Mugen'le Jin arasındaki kavgada yandıktan sonra Fuu'nun Mugen ve Jin'den yardım isteyerek ayçicegi kokan samurai bulmak için yola koyulmalarıyla başlar.

  Anime, edo döneminde feodal japonya'da yolculukları sırasında başlarından geçenleri konu alır. Ne kadar samuraylar zamanında geçse de Van Gogh'tan tutunda graffitinin veya beyzbolun bulunması gibi bir çok şeyi komedi, dram ve dövüş sahneleriyle ele alır.
  1 ... mic har
 7. 7.
  harika bir animanga yapıt. bende yeniden anime sevgisi oluşturdu. senaryosu ve karakterleriyle, değişik bir tarza sahip olmasının yanısıra, hip hop temasıyla olaya ayrı bir güzellik katılmış. jin ve mugen, birbirine olabildiğince zıt karakterleri ve rekabette üstün gelemedikleri dövüş stilleri, muhteşem bir macera ve aksiyon yaratıyorlar. izlenmesi tavsiye edilir.
  2 ... skai
 8. 8.
  'neden bitti ki şimdi bu?' diye sorabileceğiniz amerikan hiphop kültürüyle japon kültürünün sentezlendiği güzel anime. fuu'nun 'bir gün görüşmek üzere, hoşçakalın' repliğiyle sona ermektedir. gelmeyeceğini bile bile yeni bölümleri beklenesi animedir. **
  2 ... afro samurai
 9. 9.
  yeni başladığım bir animeydi ki şuan izleyesim yok. yedinci bölüme geldim ama doğru düzgün aksiyon yok. 5. bölümde hollandalı homoyu izledik, şimdi de saçma sapan yeşilçam dramı çıktı. olmamış bu.
  -2 ... he is come back
 10. 10.
  böyle farklı bir şeyler arıyorsanız, günümüzle geçmişin harmanlandığı bu seri sizi fazlasıyla tatmin edecektir. gerçekten çok hoş bir seri.
  ... lanorhan