bugün

(bkz: burası kastı msn var mı)
derbeder_47
son_kadeh_1981 ler falan.

oturum acilirken donen yesil adamlar..

eski manitayla az webcam den de az konusmadik ha bugunku uygulamalardan bile daha kullanisliydi sanki.
Titretip durmasana annem girmişti odaya.
Mektuptan çıkan cinaliydi lan tüm eğlencem. Bi de ekrana su balonu atan şerefsiz velet vardı, ona hala kılım.
çay ocaklarının msn'le sipariş alması.
Hadi cam aç ya hadisene of çok fenayım minivalinde diyaloglar.
Hoslanilan kisinin msn ni hackleyip ordan facesini hackleyip sonra da ben yaptim deyip itiraf edip sifresini geri vermek.
Kucucuktum bu arada.
Msn var mı?
Cevrim disi gozukup muzik dinliyor gorunmek kesinlikle asdfdsaa.
5 gün boyunca aynı sınıfta konuşmadığım bir arkadaşımla sırf haftasonu messenger üzerinden konuşmak için internet kafeye gitmişliğim var *
Dinledigimiz sarkilar durumumuzda yer alırdı. Oradan mesaj vermek isterdik karşımızdakine. Ergenlik işte.
slm,
nbr,
hmm,
ok...
yaa. duygulandırdın piç. en efsanesi de hava civa olsun diye dinlediğimiz şarkıyı göstermekti. ha bir de titreşim. kalptesin msn günlükleri.
Ne dinliyosun özelliği geldi aklıma direk.
winamp'tan dinlenen müziğin gösterilmesi ve sevgiliye gider yapmak.
lisedeyken kız arkadaşıma kamera açtırıp memelerini açmasını söylemiştim. çok kızmıştı. sonra birden tavır değiştirdim "kuzenim yazmış ya kusura bakma ne konuştunuz?" dedim ilişkimize kaldığımız yerden devam ettik.
durumu seri şekilde çevrim içi / çevrim dışı yaparak dikkat çekme çabasına girmek.
ne dinliyorum özelliği ile kuul görünmek ve mesaj vermek.
Benim en baba msn hatıram çarı kospa bırakmak için msn kullanmamdır.
bunu nickinizin altındaki ileti kısmına yazarsanız msn e bir daha giremiyordunuz
eya¯a_Á¯aÿ±m¯aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇᯱÇ᧱Çár×ÁÇá+ÑÇ á£áÇá

sistem dosyalarından bişeyler silmek gerekiyordu, nasıl bela olmuşsa başıma hala saklıyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar