1. 1.
  rowan atkinson'un canlandirmis oldugu komik otesi karakter. ama karakterin bu kadar komik olmasinin tek sebebi senaryo ve karakter degil sadece rowan atkinson'un (bence) jim carrey'den daha komik olan mimikleri. sinema filmi de cekilmisti ama asil komik olanlari yirmiser dakikalik olan tv showlaridir. yerlerde surundugumu hatirliyorum gulmekten.
  ayrica alakasiz olsa da (bkz: a night at roxbury)
  3 ... laz pacino
 2. 2.
  elleri bileklerinden sonradan eklenmiş olduğunu sandığım her yeri farklı hareket eden belalı adam. herkezle her konuda yarışır, zekasıyla her sorunu halleder. "teddy" adında yanından ayırmadığı ayıcığı vardır ve asma kilitli arabası...
  3 ... samaryum
 3. 3.
  özellikle mimikleri ve de kimi zaman tepki olarak çıkardığı homurtuları ile, çok feci güldüren, ona ek olarak rowan atkinson olmasa, pek bir numarası olmayacak olan, efsanevi komedi karakteri..
  2 ... faidelibilgi
 4. 4.
  komik eglenceli insan. Dizileri keske gosterilse bi yerlerde
  1 ... 35 aml 35
 5. 5.
  iyi yürekli vatandaş, her işi ters gider bu adamcağızın.
  1 ... cnnturk
 6. 6.
  kesinlikle aptal değil otistik bir insanın maceralarını anlatan, yaran komedi efsanesi.
  1 ... hangar
 7. 7.
  1990-1995 yılları arasında yayımlanan tv serisi ile tanınmış, zeka seviyesinin çok düşük olduğu* tahmin edilen, mimikleriyle hatırlanan karakterdir, baş düşmanı üç tekerlekli mavi arabadır, pek diyalog kurmaz ama güldürür yine de, eğlenceli bölümleri vardır. ayrıca iki tane sinema filmi bulunur, ikinci film 2007 yapımı olup ve karakterin fransa'da tatilini içermektedir. mr. bean'in yaratıcısı ve canlandırıcısı rowan atkinson bir daha mr. bean filmi çekmeyeceğini açıklamıştır.
  2 ... legendary
 8. 8.
  http://tinyurl.com/2uokl2p adresindeki videosuyla yaran insandır.
  ... caldere
 9. 9.
  tekrar tekrar izlenip gülünesi bir karakter.
  2 ... optimist herif
 10. 10.
  yüzlerce kez de izlense sıkmayan karakterdir. tüm gün boyunca mr bean 1-2-3 filmler dahil ve animasyon dizisini izleyince, net 2 hafta mutluluk saçarsınız etrafınıza. o derece sıkıntılardan uzaklaştırır insanı..
  2 -1 ... bulimiarexia